2737
2739
سلام. دخترم 5.5 ماهشه. دکترش نزدیک یک ماهه که بهش مولتی ویتامین آهن دار داده. واقعا بدمزه است. پدرم سر دادنش دراومده. یعنی کابوس هر روزم شده این قطره آهن. هرروشی که امتحان می کنم چند روز بیشتر جواب نمیده، بعد از چند روز دیگه اون روش جواب نمیده و نمی خوره. کمکککککککککککککککککککککککککککک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله یه مقدار متفاوته نظرها. خیلی ها می گویند پایان 6 ماه.
اما من دخترم رو که 4.5 ماهگی بردم پیش دکتر گفت چون وزنش 2 برابر تولدش شده باید آهن رو شروع کنی. مولتی ویتامینی داده که توش آهن داره. زینک هم داد.
2742
2740
شش ماهه که به بچم قطره اهن میدم خدارو شکر سیاه نشده بعد از قطره اب بده بعد مسواک انگشتی بزن تو اب و دندونش پاک کن بعد بهش موز یا بیسکویت بده که بخوره تا حسابی تمیز بشه سیب نده چون بدتر سیاه میشه
ببخشید رفته بودم شیر بدم.
ممنون بایت جواباتون.
مشکلم ابنه که وقتی می فهمه قطره است، اولا که دهنش ررو کاملا سفت می کنه، اگه هم با زور قطره چکون رو ببرم تو دهنش، قورت نمیده و همه اش رو میده بیرون. هر روش جدیدی تا حداکثر یک هفته جواب میده، بعدش دیگه می فهمه چه خبره و نمی خوره دیگه.
مرسی کتی جان. اینو امتحان کنم ببینم شاید بهتر خورد. هرچند زیاد هم امیدوار نیستم.
من نمی دونم این بچه های این دوره و زمونه این همه هوش رو از کجا آورده اند. تا می فهمه قطره است به هیچ وحه قورت نمیده و می ده بیرون.
من فقط یه بالش کوچولو زیر سرش می زارم، نشسته نمی دم. اما این دفعه اون رو هم نمی گذارم شاید نتونه بده بیرون.
مرسی بابت راهنمایی هات. خدا گل پسرتو برات نگه داره. تو رو هم برای اون.
2706