2737
2734
عنوان

شما چه جوری به بچه هاتون قطره آهن میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14271 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وافعا از مزه قطره آهن بدشش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چه مارکی میدی؟ خوشمزه است لابد. این پدیا ویت که واقعا مزه آهن زنگ زده میده، افتضاحه. خودم هر وقت یه کم ازش می چشم کلی دلم واسش می سوزه.
2740
کتی جونم نمی دونم دوباره میای اینجا رو ببینی یا نه. اما کلی دعات کردمم، ایروویت مزه اش خیلی خیلی بهتره و دخترم می خوردش، البته گاهی با گریه، ما خب بالاخره می خوره. الان بهش ایروویت می دم و مولتی ویتامین الحاوی+ زینک که دکترش داده.
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی. بازم ممنون بابت وقتی که اون روز برام گذاشتی.
من قطره آهن ایرانی میدم چون خارجی رو دکتر انداخت توسطل زباله گفت ایرانی مناسب تره و غلظتش برای ایرانی ها مناسب تره.
من بچه رو تو بغلم می نشونم و دستم رو از روی دو دوستش رد میکنم و اینجوری قفل میشه و قطره رو که از قبل با آب پرتقال قاطی کرده و توی سرنگ دارویی ریخته ام می ریزم توی ته حلقش. بعد هم نوبت مسواک انگشتی و آب.
عصاره همه خوبی ها را جمع کردند و با آن مادر را آفریدند
مادر رهام مرسی بابت راهنمایییت. منم قطره رو می ریزم ته حلقش، اما مشکلم اینه که به هیچ وجه قطره ای رو که دکتر داده بود (پدیاویت که هم مولتی ویتامینه و آهن) قورت نمیده و تف می کنه بیرون. تازه من به صورت خوابیده بهش میدم. نشسته که اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
ولی ممنون از نظرت راستش خودم هم در نظر داشتم این بار که رفتم پیش دکترش (احتمالا یه هفته دیگه) ازش سوال کنم و نظرش رو در مورد این قطره بپرسم.
سرنگ دارو خوری هم دارم، اما یکی دوبار که استفاده کردم زیاد راضی نبودم، با قطره چکون معمولی راحت تر بودم.
سلام
من قطزه رو تو قاشق میریزم میزارم کنار دستم که پسرم نبینه.باهاش حرف می زنم حواسش رو پرت میکنم
بعد...
خلاصه همه کارای بچه یه طرف قطره آهن طرف دیگه!!!!!!!
انشالله همه بچه ها به سلامتی زود بزرگ بشن.آمین
مردم را ب خاطر ناامید کردنت مقصر ندان ...... خودت را نکوهش کن ک بیش از حد از آنها تــــوقــــع داری.....
2706