2737
2739
جندروز بیش هم تابیک زدم که بابا من اشبزی جالبی ندارم و تازه اون توستر خریدم کسی بهم جیزی یاد نداد
زمان بزرکترین دردهارو خوب میکنه همونجور که بزرکترین دلخوشیهاتو ازت میکیره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم راستش من توو فر گازم درست می کنم و تا حالا از آونم برای پیتزا درست کردن استفاده نکردم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2738
من توو تسترم بیشتر نون گرم می کنم و شنسل نیمه آماده درست می کنم و گاهی هم گوجه می ذارم برای کنار برنج مغز پخت بشه
باید باهاش ور بری تا دستت بیاد
در مورد آشپزی سوال خاصی داشتی بپرس شاید بتونم کمکت کنم
ما توو خونه مامانم کیک و پیتزا توو قابلمه می پختیم خووووووب می شد
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
عزیزم مواد رو که آماده کردیم کف قابلمه رو چرب می کنیم و بعد مواد رو می ریزیم توش و دمکنی حسابی می ذاریم روش و بعد یک شعله پخش کن روی شعله پلوپز می ذاریم و زیرش مثل دم برنج می ذارم و قابلمه رو میزون می ذاریم روش.
تا 50دقیقه نباید درش رو برداری که پفش نخوابه و بعد از 50 مین یک خلال دندون برمی داریم و چند جای کیک فرو می کنیم و اگر بهش نچسبید کیکمون؛ آماده س
گاز نباید بالا پایین و نامیزون باشه که حرارت به همه قسمت ها یک دست بخوره

من با اینکه فر دارم ولی هنوزم توو قابلمه و روو گاز می پزم
شکر 1لیوان
آرد سه صفر 3لیوان
شیر 1لیوان
تخم مرغ 3عدد
گلاب دو ق غذا خوری
روغن جامد کمتر2سوم لیوان (یا یک لیوان کمتر روغن مایع)
بیکینگ پودر هم به میزان لازم

روغن و شکر رو خوب به هم می زنیم تا خوب مخلوط بشه و بعد تخم مرغ ها رو دونه دونه اضافه می کنیم و هم می زنیم و بعد شیر و بعد هم گلاب
آرد رو همراه به بیکینگ پودر مخلوط می کنیم و سه بار الک می کنیم و بعد به مواد بالا آروم آروم اضاف می کنیم و هی هم می زنیم تا یکدست بشه

حالا این مواد آماده شده رو می شه ساده ریخت توو قاابلمه و می شه به نصف مواد پودر کاکائو زد و نصفیش هم ساده و جدا جدا ریخت روو سر هم توو قابلمه

اگر گردو و کشمش هم بریزی عالی می شه
هر کی این کیک رو می پزه خیلی خوشش میاد
2706