2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان شوهرت اون حس نژاد پرستی رو در مورد تو داره؟

نه نداره ولی دیده میشه

صبح رفتم پایین پیش جاریم اینا و خواهر شوهرم بحثش این بود پسر عمه ی همسرم‌دختر بندری گرفتن داشت های های وای وای میکردن من که رفتم بحث شون رو جمع کردن جون فکر کردن‌من ناراحت میشم

همسرم بنده خدا صبخ میره شب میاد باهم دوست بودیم چت میکردیم حداقل در طول روز الان سه چهار بار تصویری زنگ‌میزنه میگه بخواب وقتی بخوابی روز زودتر تموم میشه زمان زود میگذره بیدار که بشی من اومدم�😂💔💔

از آرایشگر فوق العادهههه راضی بودم صد شوگذاشت عالی بود  خوش که خسته بودم لنزام چنامو اذیت میک ...

خوشبخت بشی آره آدم روز عروسیش خیلی خسته میشه ولی زود میگذره

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
البته زابل هم بلوچ داره ولی خیلی کم ، از خودش سوال کن فارسها یا بلوچ

زابل براهویی داره 

براهویی ها بلوچ‌ان

زابلی ها با بلوچ ها فرق دارن ولی آلو از آلو رنگ‌میگره تعصبی شدن اونام

ولی دیگه تک ان تک🥲❤نگید عروس شونی تعریف الکی‌میکنی 

خدا وکیلی یکی از آپشن های بالایی که تو زندگیم خدا برام‌ نگهداشته بود ازدواجم بود

نه نداره ولی دیده میشه صبح رفتم پایین پیش جاریم اینا و خواهر شوهرم بحثش این بود پسر عمه ی همسرم‌دخت ...

عزیزم ، خداراشکر که خوبید با هم ، ببخشید اینو میپرسم دوست داشتی جواب نده ، مسائل مذهبیتون چی ، مثلا نماز و وضو و این چیزا برات دردسر نشده؟ مثلا شوهرت یه چیزایی بگه

عزیزم ، خداراشکر که خوبید با هم ، ببخشید اینو میپرسم دوست داشتی جواب نده ، مسائل مذهبیتون چی ، مثلا ...

عزیزم بزار یک‌ماه بشه بعد میام جواب تو میدم

اول اینگه من‌نماز نمیخونم 

همسرم‌چرا روزی پنج وقت نماز میخونه حتی نماز صبح  روهم میخونه ولی به من نمیگه‌پاشو بخون تاحالا راجبهش صحبت هم‌ نکردیم

من ادم عقیدتی نیستم 

همسرم خیلی مذهبیه و سفت سخت و خیلی به عقایدش ارزش میزاره 

منم قبول کردم که باهاش باشم و وضیفه مه هم  به خودش هم به عقایدش هم به علایقش هم به اطرافیانش احترام بزارم

زابل براهویی داره  براهویی ها بلوچ‌ان زابلی ها با بلوچ ها فرق دارن ولی آلو از آلو رنگ‌میگره ت ...

خداراشکر خوشحالم که احساس خوشبختی می‌کنی ، شوهرت هنوز سوخت بره که صب میره شب میاد ؟

2740
خداراشکر خوشحالم که احساس خوشبختی می‌کنی ، شوهرت هنوز سوخت بره که صب میره شب میاد ؟

نه عزیزم شوهرم رفته قشم حنس‌خریده واسه مغازه اش از دبی براش اوردن رفته قشم‌جنسا شو بیاره بزاره تو مغازه اش

نه خیلی از نظر بهداشت خوب ان  مادر شوهر من وسواس داره دیروز که مهمونا رفتن  صبخ سرو صدا ...

اره دقیقا همینجورین منم داریم با یه بلوچ ازدواج میکنم ولی هنو تو مرحله خواستگاریم بابام راضی نمیشه 

شما خونوادت چطور راضی شدن؟

برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون یه صلوات میگی 😍😘
دانشگاه سه  از ی طرف به خود خیابون اصلی دانشگاه وصله از ی طرف به بزرگ مهر

خوشبخت وعاقبت بخیر بشید عزیزم😍

خیلی براتون خوشحالم کە برخلاف اضطرابت با آدمای خونگرم وغریب نوازی روبوهستی

،خدایی خیلی ویژگیاشون شبیە کورداس ، تعریف ازخود نباشە😀😅 البتە...ان شاءالله همینطور خوب بمونید باهم

ازخدا میخوام خوشبختی سهم دلتون باشه😍

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
2706