2737
2739
دوستای خوبم شاید خیلی هاتون در جریان زندگی من باشید ولی یه خلاصه کوچیک میگم

من تنها 32 سالمه حدود 3 سال هست که فهمیدم شوهرم معتاده دو سال و خورده ای پیش که پلیس گیرش انداخت همه چیز رو انکار کرد و گفت مواد مال من نبوده تو این مدت خیلی اذیت شدم و آزار دیدم تا اینکه حدود دو ماه پیش دیگه لو رفت که حسابی معتاده و تو این مدت هیچ تلاشی برای ترک نکرده که هیچی بدتر هم شده

پسرم رو برداشتم و الان دو ماه و یک هفته هست که خونه مادرم هستم

کار پیدا کردم و ...............

برای طلاق اقدام کردم که دادگاه و وکیل به من گفتن پروسه بسیار طولانی هست و خیلی ها هم گفتند که به خاطر بچه ات فرصت بده

شوهرم خیلییییییییییییییییییییییییی خواهش و تمنا کرد

این رو هم بگم خانواده اش شدید پشت من رو خالی کردن و گفتن بورو هر کار میخوای بکن

حالا امروز شوهرم اومد وکالت طلاق مشروط داد به صورت رسمی که اگر هرگونه اعتیادش ثابت بشه به من من میتونم برم و خودم رو مطلقه کنم

حضانت بچه مشروط ندادن و کامل هم شوهرم قبول نکرد

چند روز پیش هم بردمش بیارستان لقمان که میگن آزمایشگاهش پیشرفته هست و آز داد که منفی بود

هم شیشه هم تریاک و هروئین

حالا باید برگردم خونه

حسم یه جوریه میشه بهم کمک کنید

الان خوب شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستم خوبی؟من در جریان مشکلاتت بودم.به نظرم قدم هایی که برداشتی در مورد پیدا کردن کار و گرفتن وکالت خوب بوده.و این هم که داری یک فرصت دیگه به زندگیت میدی خیلی خوبه.
دارای یک همسر تمام عیار :))))
اگر فکر میکنی متحول شده بهش فرصت بده ولی همیشه چکش کن بدون اینکه متوجه بشه..........تونستی حضانت بچه را هم کم کم ازش بگیر چون خدایی نکرده موقع طلاق خانوادش برای چزوندنت بچه را ازت میگیرن
عجب صبری خدا دارد.
2740
در ضمن حالا که تصمیم داری یک فرصت دیگه به شوهرت بدهی نزار اطرافیان دیدگاهتو دیگه بیش از حد سیاه کنن نسبت بهش.ببخشید اینو بهت میگم ولی احساس میکنم خانواده خودت مخصوصا برادرت شوهرت رو خیلی برات سیاه نمایی میکنن.نه این که بد باشه واقعیت ها رو بهت گوشزد کنن.ولی سیاه نمایی بیش از حد نه
سلام
منم میگم فرصت بده ولی گول نخور
بعضیا قرص یا چیزای دیگه میخورن که آزمایششونو منفی میکنه
اول مطمئن شو بعد
همین الان،
نه...
فردا نه...
چند ساعت بعد هم نه...
چند ثانبه دیگر هم نه...
همین الان...
برای مادرت یک کاری بکن
اگر زنده است دستش را
اگر به آسمان رفته است ... قبرش را ….
اگر پیشت نیست ... یادش را ….
اگر قهری...چهره اش را ….
اگر آشتی هستی پایش را...
ببوس
شاید 1 روز قبل از آزمایش آبغوره اینا زیاد میخوره که نشون نده جواب آزمایش!!!!!!!!!!!!!!
شاید هم بنده خدا ترک کرده
خوب اگه ترک کرده باید بیشتر حواست باشه بهش
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
در ضمن شوهرت رو مجبور کن دائم به این گروه هایی که برای افراد معتادی که ترک کردن هست بره و اگر از نظر مالی امکانش رو داره مشاوره هم به طور منظم داشته باشه با دکتر متخصص
2706