2733
2734
عنوان

ازش وکالت طلاق محضری گرفتم ؟؟؟؟ یعنی خوب شد به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2424 بازدید | 35 پست
ساغر مستی جون خیلی خانواده بدی داره

مامان بنده خدای من به گفته داییم زنگ زد که بهشون بگه بیاید دور هم برای اینها تصمیم بگیریم که ازشون حمایت کنیم و پسروتون توی جمع تعهد بده که دیگه از این کارا نمیکنه و دختر من تا زمان ترک ایشون تو خونه ما بمونه

باورتون میشه اصلا جواب تلفن مادر من رو ندادن خواهر بیشعورش گفت به ما ربط نداره خودشون دو تا تصمیم بگیرن

حالا خیلی دلم میخواد برم بگم از داداشت همچین تعهدی گرفتم تا بسوزه ولی شوهرم خواهش کرده به خانواده اش نگم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ظاهر که خیلی متحول شده

ولی خدا میدونه چه قدر دوام داره

آره من بچه ام رو میخوام
2731
انشالله که خوشبخت بشین با هم. خیلی دنبال این نباش که خانوادش چی میگن. اگه واقعا دخالت نمیکنن تو کارتون خودت با شوهرت کنار بیاین. هرچی تعهد و اینا میخوای بگیری هم قانونی بگیر. حرف خانوادش که ارزشی نداره.
مهرک جون خودش با رضایت اینکار رو کرد گفت به چیزی احتیاج دارم که جلوم رو بگیره من فقط تو رو دارم و خانواده من تویی از این به بعد هم اصلا مجبور نیستی که به خانواده من بها بدی
شی شی جون میره

هر شب تو کلاس های 12 قدم شرکت میکنه

راهنما داره و این حرفا
2740
پس شما هم همینطور فکر کن، خانواده اون شما هستی. اصلا اهمیتی نداره خانوادش. البته احترامشون رو حفظ کن، ولی برای زندگیت خودتون دوتا تصمیم بگیرین. اصلا هم تحریکشون نکن. برای چی تعهد رو بزنی تو سرشون؟‌برای اینکه تحریک شن؟‌ بیخیال. فکر کن اصلا نیستن.
تورو خدا حواست به خودتو بچت خیلیییییییییییییییییی باشه شیشه وحشتناک توهم داره

خیلییی باید حواست جمع باشه چون نه بو داره نه دود میدونید که وسایل کشیدنش چیه ؟؟؟

ترکش فقط روحیه باید از نطر روحی روش کار کنی چون وابستگس جسمی نداره

ببرش پیش روانپزشک بهش انگیزه بده ولی در عین حال حواست کامل به رفت و لمدشاش تغییراتش باشه کلاسارو سعی کن خودت باهاش بری

با خانوادشم قطعه رابطه کن ایمیلتم چک کن
مهرک جون منم به خاطر همین شیشه بودنش خیلی میترسیدم

ولی شوهر من تو این چند وقت خیلی کم پیش اومد که بداخلاقی کنه تا حالا یه بار هم سر بچه داد نزده

وسایلش رو هم دقیق میدونم چیه

تمام وسایل که تو این سه سال مصرف میکرد تو خر پشته خونمون پیدا کردم همشو

همونجا لو رفت

باورت میشه تمام پک های مصرف شده اش رو نگه داشته بود
آره عزیزم خیلی خوب درکت میکنم ایمیلتو چک کن فردا اگه خدا بخواد دارم میرم کربلا یه دعای ویژه واست میکنم ان شالله مشکلت حل میشه ولی حواست باید تا آخر عمر جمع باشه تا یه مدت که به یه آسایش نسبی برسی باید واسه بچت هم پدر باشی هم مادر درست میشه اگه تو انگیزه بدیو اونم بخواد
وای مهرک جون الهی فدات شم خوش به سعادتت چه خوب شد که این تاپیک رو زدم سلام من رو به برسون به آقا بگو خیلی دوستش دارم خیلی من رو تنها نزاره خودشون میدونن که چه قدر نسبت بهشون ارادت دارم همینطور به حضرت ابوالفضل

2706