2737
2734
بچه ها پسر من 1سال و 5 ماهشه..یکی دو ماه دیگه میخوام از شیر بگیرمش.اما هر کاری میکنم شیر پاستوریزه بخوره ...نمیخوره..چند ماه که دارم تلاش میکنم.همه روش ها رو امتحان کردم.قبلا چای و ابمیوه و....با شیشه میخورد اما دیگه شیشه هم نمیگیره.نه لیوان مخصوص نه با نی...به هیچ روشی....دیگه عصبیم کرده........حتی نی شیر هم گرفتم نخورد...یکم شیر موز میخوره در حد یه قلپ و از این شیر قوطی استرلیزه ها هم فقط شیر کاکائو اونم 2تا مک....بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم.اینم شده معضل من...تازه فقط هم موقع خواب ظهر و شب شیر میخواد.واقعا نمیدونم باید چکاری بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه با شیشه مشگل داره،سر شیشه اش رو عوض کن، حتی اگه میتونی با قطره چکون، یا سرنگ بده تا به مزه اش عادت کنه،اگه هم با مزه شیر مشکل داره که خیلی سختته، من چون پسرم شیر خشکی بود اینطور نشد
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
2742
سایه جون چه اصراری داری از شیر بگیریش ؟!! بزار تا 2 سالگی شیر خودتو بخوره . حیف نیست ؟

شیر مادر تا دوسالگی کافی و مغذی هست برای بچه . البته به شرطی که تغذیه ی خودت هم خوب باشه .
چند تا نی خوشگل و فانتزی بگیر و هر بار سعی کن بشکل بازی با اون نی ها بهش بدی...

دختر منم از اول با نی های فانتزی شروع کردم... حدود 18 ماهش بود... مثل بازی ... منم یه نی میگرفتم و میگفتم بیا بازی کنیم... و با نی میخوردیم...

2738
سایه جون وقتی از شیر بگیریش خودش میخوره دختر منم نمیخورد اما از وقتی از شیر گرفتمش صبح از خواب بیدار میشه میدوه طرف یخچال میگه لیل لیل یعنی شیر.البته باید کمی وولرم باشه وگرنه نمیخوره بخصوص شیر کاکایو خیلی دوست داره.یا وقتی میریم شیر بخریم تا خونه همین طور آواز میخونه لیل لیل..هههههههههههسعی کن به لیوان عادتش بدی
برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
برعکس دختر من که باید دور از چشمش شیر بخوریم.ههههههههه

چون دکترش گفته خاطر تغذیه غلط گاو های ایرانی زیر یکسال بهتره شیر پاستوریزه نخوره براش شیر خشک کمکی گرفتم اماشیر کمکیش رو دوست نداره .همش شیر پاستوریزه رو ترجیح میده