2733
2734
عنوان

چی کار کنم بی تجربه ام

2375 بازدید | 75 پست
سلام دوستان من 23 ساله ام تصمیم گرفتم از این ماه اقدام برای مامان شدن کنم امروز هم می خوام دکتر برم اما هیچ اطلاعی ندارم که چه ازمایش های باید بدم و چه سوالاتی باید بپرسم ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم وقتی میری دکتر خودش ازمایشهای لازم انجام میده برات گلم ببین همه ما بی تجربه بودیم ولی کم کم تجربه دار شدیم ولی فکر کنم باید قرص اسید فولیک شروع کنی
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
4 ماه قبلش باید فولیک اسید بخوری

حتما قبلش برو دکتر تا معاینه بشی خدایی نکرده عفونت یا ... نداشته باشی

روزهای پریودت رو یاد داشت کن ببین پری منظم هست یا نه و اینو به دکترت بگو

یه سری آزمایش هست که قبل از بارداری باید انجام بدی که اونو هم دکتر مینویسه واست
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
2738
سه ماه قبل بارداری قرص اسید فولیک بخوری برای نینیت خوبه
به دکترت بگو میخوام باردار بشم خودش بهت میگه چه آزمایشی انجام بدی
اگه عجله داشته باشی شاید بهت قرص و آمپول بده تا زودتر نتیجه بگیری
14 روز بعد از پری یه بازه زمانی داری که در اون موقع تخمک گذاری میکنی . برای اون روز های برنامه داشته باش که احتمالی بارداری رو بیشتر میکنه .
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
اولین کار اینه که بری پیش دکتر و معاینه بشی که خدای نکرده عفونت نداشته باشی و یه سونوگرافی هم بعضی دکتر ها انجام میدن یک آزمایش روتین قبل از بارداری هم هست که باید انجام داد به همین اسم هم معروفه ، بعد اقدام کن از همون اول کارات رو حساب شده انجام بده ، از سه ماه قبل هم باید اسید فولیک بخوری
2706