2733
2739

بچه ها ۹ماه اقدامم دکتر زیاد رفتم دکتر اولی ک متخصص بود گفت برو یکسال دیگه بیا من گوش ندادک هی دکترای مختلف داروهای مختلف اما لتروزل دادن نخوردم تنبلی دارم خفیف میخام برم پیش همون دکتر چکار کنم بچه ها

اگر خیلی عجله داری مستقیم برو مرکز ناباروری اون جا بهتر و زودتر میفهمند مشکلت چیه

من یک سال اقدام بودم هرچی دکتر رفتم قرص خوردم آمپول زدم نشد آخر سر فهمیدم چسبندگی دارم و شوهرم هم ضعیفه

الان دو سال و نیمه منتظرم ولی هنوز ماه آینده باید برم انتقال جنین آیا بگیره آیا بگیره😭

امروز یکیو دیدم بعد ۲ سال ناباروری با مصرف لتروزول باردار شده بود . اونم ۳ قلو 

حالا نمیدونم ربطی داشته به قرصه یا نه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره تحریک میکنه تخمکارو

خب چرا نمیخوری؟

ی مدتی گرایشات مثل شیره انگور با ارده کنجد سفید گداخته ۷ مغز شیر موز هم خودت هم همسرت بخورید بعد ۳ روز اقدام کنید تا اسپرم تقویت بشه خودتم لتروزول بخور

بعدشم سریع پا نشو دراز بکش تا نیم ساعت

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
دعا کن بگیره دلم خونه خواهرجان😭 از تنهایی و بی کسی خسته شدم از طرفی میترسم هیچوقت نتونم مادر بشم ...

میفهمم منم دلم بچع میخاد شیرینی جات نمیخوردم ک تنبلیم بدتر نشه دیگه ول کردم الانم علایم قبل پریودی رو دارم یک هفته مونده 

میفهمم منم دلم بچع میخاد شیرینی جات نمیخوردم ک تنبلیم بدتر نشه دیگه ول کردم الانم علایم قبل پریودی ر ...

منم خیلی مراعات ها کردم ولی نشد که بشه

دکتر طب سنتی رفتم یه عالمه داروی بدمزه تلخ بهم داد با ذوق می‌خوردم و هرماه منتظر بودم مثبت بشم ولی نشد

2706