2737
2734
پسرم 14 ماهست چند ماه اول کریرش که اسما تا 1 سالگی صندلی ماشین هم میشد تو ماشین استفاده میکردیم ولی حدودا از 6 ماهگی راش کوچیک بود و تو بغلمون بود حالا میخوام براش صندلی ماشین بگیرم اما میترسم توش نشینه میخوام بدونم کسایی که دارید نی نی تون توش میمونه؟ ارزش داره هزینه کنم؟؟
به نظرتون چی بگیرم که ارزون باشه؟؟؟
مامان پرهام به نظر من فرقی نمیکنه رانندگی کنی یا نه حتما صندلی بچه بگیر و مطمئن باش عادت میکنه اولش ممکنه مقاومت کنه ولی کنار میاد ما یه تصادف کردیم که اگر پسرم توی صندلی نبود شاید الان نداشتمش.فقط یادت باشه صندلی بگیر که شیبش تنظیم بشه که بتونه راحت توش بخوابه
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون بچه ها
مامان بارمان جون میشه یه در مورد تنظیم شیب بیشتر برام توضیح بدی؟ یعنی همه صندلی ماشینا این قابلیت رو ندارن؟
راستش چون نمیخحوام زیاد هزینه کنم میخواستم ایرانی مارک دلیجان بگیرم نمیدونی اون تنظیم شیب داره یا نه؟؟/
2728
من اردیبهشت ماه بود واسه دخترم که1سالش بود کودکیاران گرفتم خیلی خوبه و راضیم اولش خیلی اذیت میکرد و توش که میشست گریه میکرد ولی انقدر بهش محل نذاشتم که عادت کرد البته 1چیز دیگه هم که باعث شد بهتر بشینه این بود که از این ال سی دیا که سی دی میخوره گذاشتیم پشت هر 2تا صندلی جلوییا دختر بزرگم کارتون که میذاشت کوچیکه بهتر مینشست .الان 17ماهشه دیگه عادت کرده که توش بشینه.
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...
اون موقع از نازی آباد 120گرفتم.2حالتس نشسته و نیمه خوابیده آره واسه خوابیدن مشکلی نداره دختر من تو ماشین زیاد میخوابه.
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...
2738