2733
2734
من این ماه آی یوآی دارم میخوام بدونم کسی با اولین بار مامان شده حداقل هم استرسم کم بشه هم امیدم زیاد؟
فرشته کوچک من زمینی شد و قلبش در حال تپیدن است. قسمتتون الهی
سلام الفان جون من اینجایی که میرم دکتر یه خانمی هست که دو بار با ای یو ای دفعه اول مامان شده

البته اولی رو به دلیل تشکیل نشدن قلب نینی از دست داده
بنیتا عزیز دل مامان و بابا یک ساله شد ... خدایا صد هزار مرتبه شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونیا جون ای یو ای با ای یو دی فرق داره عزیزم ای یو دی که شما میگی یه روش جلوگیری از بارداریه اما اینی که الفان جون میگه یه روش برای باداری هست
بنیتا عزیز دل مامان و بابا یک ساله شد ... خدایا صد هزار مرتبه شکرت
2742
من و شوهرم هیچ کدوم مشکل نداشتیم سه بار عکس رنگی گرفتم سالم بود لاپاراسکوپی کورتاژتشخیصی همش سالم ازمایش شوهرم هم فوق العاده خوب اما نمی شد که نمیشد از روزی یک کلومیفت تا روزی چهار تا امپول های مختلف اثر نکرد که نکرد تا دیگه تشخیص شد ای یو ای چهار سال پیش ای یو ای کردم بعد 15 روز جواب ازمایشم منفی شد اما ماه بعد پریود نشدم که فهمیدم حامله ام که سن جنین با تاریخ ای یو ای یکی شد و نتیجه ازمایشم هم به گفته دکتر به خاطر تاثیر داروها بوده که منفی شده الان تو اقدامم برا دومی که بازم نمیشه دوباره میخوام برم دکتر و اگه گفت دوباره ای یو ای کنم
2738
سلام منم امروز قرار برم آی یو آی بار اولمه
تورا خدا برام دعا کنید منم واستون دعا می کنم
انشاله هممون مامان شیم
خدایا حکمت تو بالاتر از فهم من است.همانطور که دیر دادی و زود گرفتی دوباره مرا غرق شادی کن بی صبرانه انتظار می کشم .
سلام دوستای خوبم منم مثل شما هستم اول مهر ای یو ای انجام دادم تا امرو دو بار تست hcg را تکرار کردم و هر دو بار منفی شد دو هفته است تو خونه موندم تا استراحت داشته باشم ولی هنوزم امیدم به خداست بار سوم که iui را انجام دادم خدا می دونه که توی دلم چی می گذره اما بازم امیدم به خودشه دوست دارم که همه نتیجه بگیریم بیاین با هم عهد کنیم هر کی نتیجه گرفت تو زایمانش برای همه دعا کنه میگن موقع درد زایمان دعا مستجاب میشه
2706