2737
2734
عنوان

کسی هست بخواد به حرفام گوش بده؟؟؟

470 بازدید | 35 پست
فکرم خیلی مشغوله؟؟؟ کسی هست که حوصله داشته باشه به حرفهای من گوش بده؟؟؟
یه لحظه گوش کن خدا جدی میگم! نه بچه بازیه و نه ادا و اطور تو این دنیا حال خیلی ها اصلا خوب نیست یه دستی به زندگیشون بکش لــــــــطــفـاً
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من کمتر از یکساله که عقدم، به خاطر دور بودن راه من و همسرم و به خاطر شاغل بودن هردومون اصلا با هم مسافرت نرفتیم و حالا قراره فردا بعد از یه برنامه ریزی طولانی هر دو تامون با خانواده هامون بریم مسافرت ولی ...
یه لحظه گوش کن خدا جدی میگم! نه بچه بازیه و نه ادا و اطور تو این دنیا حال خیلی ها اصلا خوب نیست یه دستی به زندگیشون بکش لــــــــطــفـاً
2742
ولی مامان و بابام دیشب با هم دعوای بدی کردن، طوری که بابام گوشیشو جواب نمیده و مامانم هم حاضر نیست کوتاه بیاد... یعنی مسافرت فردامون کنسله، نمی دونم به شوهرم و خونوادش چی بگم
چی شده خانومی
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
بنظر من در وهله ی اول باید باباتو پیداکنی و باهاش حرف بزنی و شرایطتو براشتوضیبح بدی حرف زدن با باباها راحتراز حرف زدن با ماماناس
ایشالله تن همسر و پسرم همیشه سالم باشه و خدا برا هم حفظمون کنه :)
2738
نه ندا جون!!! راستش کاری از دستم برنمیاد، شوهرم از صبح رفته خونمون از خوشحالی داره کارهای سفر رو میکنه، منم سر کارم، هر چقدر زنگ می زنم بابام جواب نمیده...
آخه فرصتم خیلی کمه، قرار حرکتمون فردا صبح زوده... به نظرتون به شوهرم بگم؟؟؟
2706