2733
2734
عنوان

مامانای شیرده کمک

13122 بازدید | 26 پست
شماها برا اینکه نی نیتون نفخ و کولیک نگیره یا طعم شیرتون بد نشه چه موادغذایی رو مجبورید نخورید؟؟ لطفا بگید تا بقیه هم باتجربه شن... تا کی نباید یه سری چیزارو نخوریم؟؟
خدایا این فرشته کوچولوی پاکی که بهم هدیه دادی رو در پناه خودت نگهدار...دخمل نازم39هفته شه کم مونده بیای بغلم مامانی...
من خودم. اینارو نمیخورم شیر سیب هندوانه نوشابه خبوبات نخود لوبیا عدس لپه ادویه
خدایا این فرشته کوچولوی پاکی که بهم هدیه دادی رو در پناه خودت نگهدار...دخمل نازم39هفته شه کم مونده بیای بغلم مامانی...
کولیک دوره داره باید بگذره چیزایه نفخ دار مثل نخودو لوبیا نخور شادونه هم طعم شیر و رو خوش مزه میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فست فود و پیتزا و چیپس و پفک و تو سبزیها نعنا و شاهی باعث فساد شیر مادر میشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
البته اگه حبوبات رو یک روز خیس کنی نفخش گرفته میشه میتونی بخوری
پیاز و کلم طعم شیر رو بد میکنن خوردن شیر ، شیر مادر رو زیاد میکنه
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
وای خیلی سخته من کشته مرده نوشابم میمیرم نمیخورم ولی به خاطر نی نی مجبورم
2738
مامان عرفان من الان3ماه زایمان کردم ولی ب خاطر دخمرم یه لیوانم شیر نخوردم اخه بعضی ها میگن شاید دل دردش از حساسیتش ب پروتین گاویه...الان بدن خودم شدید ب کلسیم نیاز داره ولی نمیخورم
کولیک باید دوره اش بگذره.من با حرف یه دکتر معمولی خیلی چیزارو گذاشتم کنار.بعدش واسه کنترل دخترم یه دکتر فوق تخصص انتخاب کردم.گفت هرررچی میتونی بخور خودتو محروم نکن از خوردن.بخصوص شیر باید زیاد بخوری. بچه ای که کولیک داره هیچ روشی اثر نداره فقط باید دوره اش بگذره و دستگاه گوارشش کامل شه تا خوب شه
دست خدا بالاترین دست هاست
وای نهههه کاملا اشتباه میکنی.یکی دوماه که بگذره بدنت درد میکنه از کمبود کلسیم. شیر حتما روزی دو سه لیوان بخور. اگه حساسیت داشت باید تو مدفوعش خون دیده میشد. اگه خیلی آدم حساسی هستی خواهشا برو دکتر تا راهنماییت کن.با حرف این و اون خودتو نابود نکن عزیزم
دست خدا بالاترین دست هاست
2706