2733
2739
سلام من 2 سال این بیماری رو دارم اوایل زیاد جدی نبود بیشتر دستامه تنم قبلا بود که خوب شد اما دستام افتضاحه دکتر کفت با بارداری بهتر میشه ولی بدتر شده متاسفانه جون باردارم هر دارویی رو نمیتونم مصرف کنم دیونم کرده از شب تا صبح خارشش جند برابر میشه کف دستام و انکشتام کلا زخم ....خواهشا یه راهکار بدین.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اصلا حساب کتاب نداره
دوست من 10 ساله داره در حالیکه توی خیلی ها زودی از بین میره
کلا اوضاع روحی خیلی بیشتر از هر چیزی توش تاثیر داره
احیانا که قبل از شروعش بحران روحی نداشتی؟
یا یه اتفاق خاص پر استرس
2740
عزیزم این بیماری کاملاً با استرس در ارتباطه و کنترلش هم میگن با شاتوت و تمشکه درمان قطعی نداره اما میگن یه بعضی بعد از طی یه پروسه خودشون خوب میشن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
وای عسل بانو اینا همه سابقه دارن....
افسرده شدم ولی خوشبختانه واسه من فقط خارشه کف دستامه کت باعث بوست شدن دستام شده زخم ها هم بخاطر خاروندن جای ناخن های خودمه واسه من مثل اونا نیست....
ایروانا جان مطمئنی پسوریازیسه؟
شاید مال شما اگزما باشه عزیزم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
پسور فقط یه جای بدن نیست عزیزم
2706