2733
2734
عنوان

منو زد

1082 بازدید | 72 پست

سلام..تو تایپیک قبلیم گفتم که رفتار شوهرم تغییر کرده و مدتیه نماز نمی خونه و ازم سرد شده ..حالا دوماهه عضو گروه کوهنوردی شده و هر دوهفته یه بار به مدت دوشب آخر هفته ها میره کوهنوردی ...دیشب از کوهنوردی اومد و داشت عکسارو نشونم میداد که یهو عکس یه دختر که تکی ازش عکس انداخته بود به چشمم خورد و ازش پرسیدم این کیه و چرا تو ازش عکس انداختی که یهو عصبانی شد و فحشهای بد بهم داد وحتی برای اولین بار منو زد ...انقدر دادو بیداد کرد که یکی از بچه هام که تازه دوماهشه بیدار شد و ترسید..‌اینم بگم من دوماهه زایملن کردم و بچه دومم دنیا امده😢

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "

به من میگه تو بهم اعتماد نداری ...کاشکی بمیری راحت بشم از دستت ...هیچوقت اینطوری با من رفتار نکرده بود

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهش بگو اگر ک و ن ت گوهی نبود داد و بیداد راه نمینداختی

خیلی ملایم جوابمو میدادی

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2728

یه حرفی که خیلی منو آتیش زد این بود که گفت من در انتخاب تو اشتباه کردم و یکی از اشتباهات زندگیم ازدواج با تو بود...من احمق هم رفتم ازش عذرخواهی کردم که پس زد منو ...خاک برسرمن

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
بهش بگو اگر ک و ن ت گوهی نبود داد و بیداد راه نمینداختی خیلی ملایم جوابمو میدادی

خیلی عصبی شد خودمم شوکه شدم

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
یه حرفی که خیلی منو آتیش زد این بود که گفت من در انتخاب تو اشتباه کردم و یکی از اشتباهات زندگیم ازدو ...

چقدر ساده ای 

جلو کسی که جلوت ش....  باید    بری.......

باید میگفتی عزیزم منم دقیقا نظرم همینه در مورد تو

با این تفاوت که تو بدرد نخور هم هستی 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2738
بهش بگو عزیزم این هفته نگهداری از بچه ها با خودت میخوام با یه گروه مختلط برم کوهنوردی .حرف هم زد بزن ...

خیلی سرم منت میزاره به خاطر پولش ...منم خیلی ساده هستم و نمیتونم جوابشو بدم

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "

راستی مادرشوهرم طبقه پایین ما میشینه وخیلی پسرشو باشعور میدونه ...به نظرتون بهش بگم

این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
خیلی سرم منت میزاره به خاطر پولش ...منم خیلی ساده هستم و نمیتونم جوابشو بدم

باید یکم رو خودت کار کنی 

الان واسه چی رفتی معذرت خواهی کردی .

باید میگفتی خیلی بیخود کردی از دختر مردم عکس گرفتی 

به من میگه تو بهم اعتماد نداری ...کاشکی بمیری راحت بشم از دستت ...هیچوقت اینطوری با من رفتار نکرده ب ...

خب بهش بگو من فقط خاستم بینم دختره کیه

وگرنه چ ربطی به اعتماد داره

من بهت اعتماد دارم....طوری رفتار کن که انگار اعتماد داشتن و دیدن عکس دختر، سوای از همن

ولی بخاطر نماز و.... حتماااااااا با پدر مادرش درمیون بذار، یه اشاره ای ب این کوه‌نوردی شبانه هم کن...

راستی مادرشوهرم طبقه پایین ما میشینه وخیلی پسرشو باشعور میدونه ...به نظرتون بهش بگم

نه نگو 

بگی فقط خوشحال میشه و حتما از پسرش طرفداری میکنه 

و میگه تو حساسی خودت جواب شوهرت رو بده

نههههه

فک کردی طرف تورو میگیره

آخرشم یه انگ بهت میچسبونه که اگر زن بودی و به شوهرت میرسیدی نمیرفت جای دیگه سرگرم بشه

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2706