2733
2734
عنوان

دیت با پسری که ده سال بزرگتره درسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 77 پست
یعنی چی تمام پیشنهادهاش ؟مثلا گفت بریم کافه نرم ؟

یعنی هر پیشنهادی داد قبول نکنید ، این پیشنهاد هایی که میبینید ضرری براتون  نداره و خیلی مشکل ساز نیستن رو قبول کردنش مشکلی نداره

اگه یه حرکت یهویی زد چکار کنم ؟

ارامشتو حفظ کن ، مطمئنا میتونی جمع کنی ماجرا رو ، از گفتن نظراتت نباید بترسی که طرف ناراحت بشه باید محتاط باشی و با اعتماد بنفس حرفتو بزنی اگه حواستو جمع کنی مطمئن باش چیزی نمی شه

2731

از قشنگترین خاطرات مجردیم اشنایی با کسی بود ک ازم ۱۱سال بزرگتر بود و دوست اجتماعیم بود 

فقط این ادما بحد کافی با دخترا گشتن و بلده کارن مواظب باش وابستگیی ایجاد نشه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
از قشنگترین خاطرات مجردیم اشنایی با کسی بود ک ازم ۱۱سال بزرگتر بود و دوست اجتماعیم بود  فقط ای ...

میشه بیشتر برام بگی چطور تو رفتار میکردی و اون چطور باهات رفتار داشت 

میشه بیشتر برام بگی چطور تو رفتار میکردی و اون چطور باهات رفتار داشت 

زیاد همو نمیدیدیم چون درگیر کار بود و سرش شلوغ بود از طرفیم میدونستم رفیق دخترم داره گاهی باهم میرفتیم بیرون و خوش میگذرونیدم از تجربیاتش بهم میگفت ک خیلی اتفاقا بدرد زندگیم خورد و...

سارا کاش آن بودی الان نیاز داشتم ب شنیدن حرفات 

الان هستم 

ببین عقاید منو اون ادم تغییر داد چشم و گوشمو ب واقعیتا باز کرد جایی ک کسی بهم زور میگفت شیرم میکرد ک برو حقتو بگیر وایسا جلوش من از این تغییراتم راضیم و مدیون اون ادم بااینک الان مدتهاست ازش بیخبرم 

ولی خب طبیعتا همه مثل هم نیستن درکل حواست باشه ک نتونه بهت اسیب بزنه 

خب همون روز که میدبدی دست بهت نمی‌زد ؟

ازم حتی بابت دست دادن معمولی هم اجازه گرفت 

ادم باشعور و کاربلدی بود خودش میگفت کلی دوس دختر داشتم و دارم و دیگ بلد بود چجوری بایه دختر رفتار کنه

الان هستم  ببین عقاید منو اون ادم تغییر داد چشم و گوشمو ب واقعیتا باز کرد جایی ک کسی بهم زور م ...

حواسش ب حرف زدنش هست اما چند بار از شوخی بهم گفت که نمی‌دونم ببینمت چکار. میکنم و اینا ، بابت این نگرانم چون می‌خوام فقط اجتماعی بمونه 

2706