2733
2734
سلام من خودم قراره بعد از انجام عکس رنگی و آزمایش هورمونی برم مرکز نوین آی یو آی کنم...دکترم هم دکتر مهناز منصوریه

دوستایی که تو این مرکز تحت درمانن یا نتیجه گرفتن بیان تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
چرا هیچکس اینجا نمییییییییاد
سونیا بیا بگو چکار کردی
من هم دارم میرم نوین امیدوارم تا الان مامان شده باشی
در پیشگاه خـــدای من هـــیچ آرزویی محال نیست ...خدای خوبم شکرت هفته 29بارداری مثل همیشه منو در پناه خودت بگیر

پارسال همین موقع بود چون یکدونه سقط داشتم مطبش بهم وقت نداد گفت باید بیای مرکز منم رفتم کلی امپول و قرص به جونم بست حامله شدم ولی نمی دونم به خاطر اشتباه اونا بود یا نه ......
طرز استفاده دارو هارو بهم اشتباه گفتن و تو ماه دوم سقط شد بچم .....حالا که باید سقطش کنم میگن وایستا خودش دفع میشه 10 روز گذشت ولی خونریزی نداشتم اخرشم دکترمو عوض کردم رفتم پیش تیمورزاده .....خدا خیرش بده گفت تو باید همون 10 روز پیش کورتاژ میکردی الان این مونده تو رحمت بیشتر برات ضرر داره اخرش کورتاژم کرد......
تو این همه مدتی که میرفتم مرکز یکبارم خود دکتر ویزیتم نکرد همش دستیاراش .... اینم شد نتیجش .... جز برام خاطره بد و افسردگی چیزی نداشت
دکتر تیمورزاه کلی برای منو شوهرم ازمایش نوشت حتی نمونه کورتاژمم بردم ازمایشگاه ولی هیچکدوم مشکل نداشتیم اخرشم طبیعی باردار شدم و الان به لطف خدا و زحمتای دکتر تیمورزاده بچم 2 هفته دیگه به دنیا میاد .....
2706