2737
2739
با سلام

من رنگ موی زیتونی دودی رو به آرایشگاه سفارش کردم .دقیقا روزهای اول رنگی بود که میخاستم خیلی قشنگ بود اما بعد 10 روز تقریبا کلا متمایل به زرد شد و یه زردی که برق میزنه به نظر شما مشکل ازکجایه

امکان داره دکلره خوبی استفاده نکرده باشه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سارا جان
موهای سفید رو باید با رنگهای شماره 3 یا 4 یا 5 یا 6 رنگ کرد از شماره 7 به بالا ممکنه خوب سفیدها رو نپوشونه .. البته خانمهتی مسن تر که بیشتر موهاشون سفیده میتونن رنگ 7 و 8 بذارن که با موهای سفید خودشون سایه روشن بشه ...
000 شماره رنگه نه اسم رنگ . 000 روشن کننده مو هست که مو رو بدون دکلره تا چند درجه روشن میکنه
فاطیما جان
موهات رو میتونی رنگساژ کنی ولی باید آرایشگر برات این کار رو بکنه . 8/1 خوبه ولی حتما با واریاسیون دودی و کمی نقره ای و کمی سبز قاطی کن تا بتونه زردی موتو تا حد امکان بگیره . اول ساقه های نارنجی رو رنگ کن 20 دقیقه بعد ریشه ها رو با همون ترکیبی که گفتم رنگ کن
عهدیه بانو
عزیزم رنگهای کاتالوگها با هم فرق میکنند و یک رنگ در نمیان . الان بهتره به موهات دست نزنی وتا ماه آینده رنگ نکنی . چند بار بشور تا هی روشن تر بشه ماه بعد همون رنگ قبلیت رو بگیر و موهات رو دوباره رنگ کن .
2740
rezvan جان
مشکل شما اینه که موهات رو روی پایه زرد دکلره برداشته یعنی موهات سفید نشده بوده و چون با رنگساژ رنگ دلخواهت رو دراورده با شست و شو زردی موهات دوباره زده بیرون . شما میتونی مقدار کمی از رنگ 10 دودی و 10 زیتونی و یک بند انگشت واریاسیون سبز و نقره ای و به اندازه یک نخود رنگ مشکی رو با اکسیدان 1 و کمی آب قاطی کنی و مثل رنگساژ روی موهات بزنی . زردی موهات کاملا گرفته میشه . این ترکیب رو میتونی هر چند وقت یکبار خودت درست کنی و موهاتو رنگساژ کنی . دیگه موهات زرد نمیشه
چرا ممکنه موهات قرمز بشه .. اونقت باید موهاتو با رنگهایی مثل ماهاگونی و آلبالویی البته تیرش رنگ کنی . باید ببینی دکوپاژ که میکنی موهات چه رنگی میشه چون مثل دکلره هر مویی یه جور به این مواد جواب میده . اگه نارنجی یا قرمز یا زرد بشه باید با ترکیب رنگ درست موهاتو رنگ کنی .
جوجو جان فقط این رو بدون که دکوپاژ به موهات خیلی آسیب میرسونه . به نظر من این کار رو نکن . مواد دکوپاژ رو از رنگ فروشی بگیر . اول ساقه موهات رو بزن و 20 دقیقه بعد ریشه موهات رو بزن . مرتب موهات رو چک کن . تا زمانی که موهات آسیب ندیدن . فقط باید حتما موهات چرب و کثیف باشند یعنی 3 روز اونها رو نشسته باشی . بعد که به پایه مورد نظر رسید موهات رو رنگ کن . بهتره یه آرایشگاه خوب بری .. مرقب موهات باش
2706