2737
2734
سلام آیا شما جزو کسانی هستین که افتادگی رحم دارید؟ در مورد این عمل میخواهیم زیر نظر خانم دکتر معصومه یونسی فوق تخصص زنان به بررسی علل ایجاد و روشهای درمان بحث و بررسی کنیم. سوال از شما گردآوری مطالب و پی گیری با من پاسخ از خانم دکتر معصومه یونسی: http://www.dryounesi.com
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
چه کسانی گرفتار افتادگی رحم می شوند؟ ورزشکاران زایمان طبیعی غیر نرمال استفاده از تولت فرنگی تغذیه بد شما نظرتان چیست؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر 24 ساله ای مادر بزرگش را نزد دکتر آورده بود. بوی بدی از مادر بزرگ می آمد و چیزی به او آویزان بود. سالها درد و عفونت با او بود. اما شرم و حیا اجازه نداده بود شکایتی بکند.....
2728
اگر به بحث و بررسی این موضوع علاقه مندیت آنرا لایک کنید. اگر در بین شما یا بستگان کسی با این مشکل سر و کار دارد, بیایید بحث و بررسی کنیم.
استفاده کردن از توالت فرنگی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام گلفام جان در این بحث ها اگر از بستگان شما یا خدای نکده خود شما مبتلا به این بیماری باشید, تجربه خودتان را بیان می کنید. باشد که همه استفاده کنیم و یاد بگیریم. در بعضی موارد سوالات قابل پاسخ دهی نیست جون کسی اطلاعات علمی زیادی ندارد. اونوقت متین جون از خانم دکتر معصومه یونسی میپرسه. البته متین آدرس سایت خانم دکتر یونسی رو هم داده شاید کسی بخواد خصوصی سوالی رو بپرسه
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
2738
شیوا جون توالت فرنگی باعث میشه افتادگی رحم نگیری. مدارک علمی در رشته پزشکی بر اساس آمار و ارقام بیان میشه چون زور کمتری هنگام اجابت میزنی
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
میدونم عزیزم
آخه متین برعکسشو گفت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
کگل
شیوا جون سلام ورزش کگل را خانم دکتر یونسی در سایتشون آوردند. تو قسمت پرسش و پاسخ
ملی من جواب متین رو دادم. من سالهاست کگل انجام میدم و معجزه شو دیدم
2706