2733
2734
عنوان

دارم گریه میکنم تروخدا دلداریم بدید،کسیو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 40 پست
اگه دل به دلش بدی و باهاش بری پیش مامانش چی ؟ حتما یه چیزی هس ازش بپرس رودربایستی که نداری ؟

همین امشب ازش با محبت بپرس نترس سبک نمیشی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
برو امشب اونجا جلوی همه خانواده بگو اگه برنامه اینطور که فلانی هرشب این رویه رو ادامه بده خب هدف از ...

دقیقا گفتم ک اگه دامادتون اینطوری بود دوست داشتید؟گفت بچه ی ما به ما وابسته س نمبتونه جدا بشه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه دل به دلش بدی و باهاش بری پیش مامانش چی ؟ حتما یه چیزی هس ازش بپرس رودربایستی که نداری ؟

هرشب دارم باهاش میرم،امشبم ساعت ۸نیم اومد ۹ گفت پاشو بریم،باهاش اومدم

قبلا چند بار باهاش صحبت کردم میگه حوصلم سر میره

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
هرشب دارم باهاش میرم،امشبم ساعت ۸نیم اومد ۹ گفت پاشو بریم،باهاش اومدم قبلا چند بار باهاش صحبت کردم ...

نمیتونی ببریش گردش و پارک و جمعه ها کوه ؟

باید کمی شیطنت دخترونت رو نشون بدی

اما پیش مادرش برین بهتر از یه مشت رفیق الدنگ هرزه هست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
دقیقا گفتم ک اگه دامادتون اینطوری بود دوست داشتید؟گفت بچه ی ما به ما وابسته س نمبتونه جدا بشه

بچشون رو پیش خودشون تا آخر عمر نگه میداشتند دختر مردم رو اسیر نمیکردن یه کلام بگو تو دادگاه عدل الهی هم همینو میگید به دخترم مردم آسیب میرسونیم چون بچمون وابسته هست!

خب چرا اصلا براش زن گرفتند که دختر مردم مداوم چشم انتظار باشه کی شوهرم اراده میکنه بیاد خونه 

عزیزم با سیاست با مهربونی با جنگ هرطوری فکر میکنی زندگیت رو جمع کن وگرنه هرچی بیشتر طول بکشه غیرقابل کنترل میشه هرچند این مدت هم زیاد 

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
نمیتونی ببریش گردش و پارک و جمعه ها کوه ؟ باید کمی شیطنت دخترونت رو نشون بدی اما پیش مادرش برین به ...

پیشنهاد این هارو میدم ولی میگه نمیام میخوام برم خونه مامانم

پیشنهاد این هارو میدم ولی میگه نمیام میخوام برم خونه مامانم

وقتی کسی ازدواج میکنه به پدر و مادر همسرش محرم ابدی میشه یعنی اگه همسرش فوت کنه یا طلاق هم بگیرن محرمیت سر جاشه

خودتو دختر مادرش بدون و فکر کن مامان خودته و یا فکر کن رفتین پارک و تو هم برو مگه اینکه سختشون باشه

2740

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون