2737
2734
پسرم 3 سالشه.تازیگیا با مشت میره میکوبه به ال ای دی.دعوا و کتک و بیمحلیم فایده نداره.اصلا نمیدونم چیکارش کنم؟ جند روزیم هست از پوشک گرفتمش جیششو میگه میبرمش حموم .اونجام تا نیم ساعت بازی میکنه تا جیش کنه.تو این مدتم آبو باز میکنه حموم خیس میشه همش لیز میخوره.یکسره حرص میخورم.بعضی مواقع دیگه به زور میارمش بیرون.بعدش تو خونه جیش میکنه.باز بعد 10 مین میگه جیش دارم .باز همون آشو همون کاسه.دیوونه شدم از دستش. همش میگم خدایا صبرم بده.شوهرم میگه بگو خدایا عقلم بده بتونم یه بچه رو درست تربیت کنم.........
چرا میبریش حموم برا دستشویی?
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وا کجاش خنده داره _ بیچاره اومده کمک بگیره شما میخندین????
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
براش جایزه بزار بگو دستشوییتو بگی فلان چیزو بهت میدم
نازی...از طرف من بوسش کن

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2706