2733
2739
خانومای که توی یک رابطه می فهمید اون آقا که الان با هاشید و دارید حال میکنید زن داره زودتر اون رابطه رو تموم کنید وبه هم نوع خودتون احترام بزارید اون زن مثل شما شخصیت داره
آقایونه که توی یک رابطه می فهمید او ن خانوم که انتقدر براتون خوشگل کرده و داره بهتون حال میده
شوهر داره رابطه رو تموم کنید وبه هم نوع خودتون احترام بزارید .اون مرد مثل شما سر ناموسش غیرت داره.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسی که اینکارا رو میکنه ، این نصیحتا نمیره تو گوشش... خودش میدونه داره چه کار غلط و اشتباهی میکنه... از روی جهالت که انجام نمیده!!
** عمریست که در دام ولای تو اسیرم ** از عمر گران، بی رخ زیبای تو سیرم ** تنها زخدا خواهشم این است به عالم ** یکبار تو را بینم و صد بار بمیرم ** «« اللهم عجل لولیک الفرج »»
کسی که اینکارا رو میکنه ، این نصیحتا نمیره تو گوشش... خودش میدونه داره چه کار غلط و اشتباهی میکنه... از روی جهالت که انجام نمیده!!
** عمریست که در دام ولای تو اسیرم ** از عمر گران، بی رخ زیبای تو سیرم ** تنها زخدا خواهشم این است به عالم ** یکبار تو را بینم و صد بار بمیرم ** «« اللهم عجل لولیک الفرج »»
2738
من خودم به شخصه وقتی خیابون هستم و یه مردی که پیش زنشه به من نگاه میکنه و یا اصلا زنش باهاش نباشه و معلوم باشه متاهله خدا میدونه همون اول یاد زنش میفتم
میگم الان این زن داره تحقیر میشه که شوهرش کنارش داره چشم چرونی میکنه
خودمو جاش میزارم میگم وای که خدا نصیب نکنه...غرور آدم میشکنه....
عزیزم این قدرارزشهای اخلاقی پائین اومده که کسی گوش شنیدن حرف درست رو نداره .فقط باید ازخدا خواست که حافظ زندگیمان باشد .در این دنیا که انسانها عصا از کور میدزدند /من از خوش باوری انجا محبت ارزو کردم
2706