2733
2739
عنوان

شما بودین میبخشیدین؟؟

1632 بازدید | 47 پست
این قصه دوست و همکار منه که با شوهرش خیلی خوب بودن و هستن اما تازگی میفهمه که رفتار شوهرش یکم عجیبه و همیشه گوشی موبایلش تو دستش
خلاصه یواشکی موبایل رو برمیداره و چندتا مکالمه ضبط شده با یه دختر روی گوشی شوهرش میبینه ....عصبانی میشه و شوهرش رو از خونه بیرون میکنه
حالا 2 روزه که شوهرش خونه نیست و شب میره خونه دوستاش و همش خواهش و تمنا که بذار حرف بزنم باهات اونم میگه هیچ حرفی نداریم .....دیگه نمیخوام باهات زندگی کنم و جدا بشیم
البته اینم بگم که قبلا هم دیده بوده که شوهرش چت کنه با دخترا که باز شوهره قول میده که همه آیدی ها رو پاک کنه و دیگه کارشو تکرار نکنه
شوهرش هم اصلا آدم هوسباز و ناجوری نیست ها ....تو شرکت خودمونه خیلی هم مرد خوبیه ولی چرا اینجوری میکنه نمیدونم
حالا من موندم که درسته به خاطر این مساله بره دنبال جدایی و این حرفا؟ میشه چشم پوشی کرد از خطاش؟ یا نه بازم این کارش رو تکرار میکنه و جدا بشن بهتره
بستگی داره تو اون مکالمات چی شنیده باشه شاید حرفایی رد و بدل شده که غیر قابل بخشش باشه
من شخصا با خیانت نمیتونم کنار بیام خدا سر هیچ خانمی نیاره اما زبونم لال زبونم لال اگر زندگی من اینطوری بشه نمیتونم همسرم رو دیگه به عنوان شریک راه قبول کنم و تا آخر قضیه میرم هرچقدرم که دوستش داشته باشم اما برای جواب خیانتش به خاک سیاه می نشونمش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیفانی جون حتی اگه بچه داشته باشن؟
نمیدونم دقیقا چی شنیده ولی ظاهرا چیزای ناجوری نبوده
ولی دوست منم میگه با خود نفس اینکار مشکل داره حالا حتی اگه در حد چند کلمه صحبت معمولی باشه
2742
به نظر من باید با شوهرش صحبت کنه و بذاره شوهره دلیل کاراشو بگه و اگرم یه وقت زندگیشون به هم خورد ناراحت این

نباشه که چرا به شوهرش فرصت صحبت کردن نداده،

حتما حتما تو آرامش تصمیم بگیره
من یکی از دوستانم که خودش وکیل هم هست براش مشابه این مشکل پیش اومد چون خونه که رهن کرده بودن به اسم خودش رهن شده بود همسرش رو از خونه بیرون انداخت و کلیدها رو هم عوض کرد شوهره هم خواهش التماس که بزار برگردم غلط کردم
خانم هم شرایط براش گذاشت البته بعد از کلی منت کشی که از خانمه کرده بود بهش گفت حق طلاق رو به من بده و همینطور حضانت بچه رو بعد برگرد خونه و اون هم قبول کرد
الان دارن با هم زندگی میکنند ولی البته تمام حرکات مرده تحت کنترل هست
2740
غیر از اینش هم واقعا نیست مردی که راه خطا بره تا آخر عمرش زنش نمیتونه بهش اعتماد کنه حتی دلش نمیاد ازش بچه دار بشه
این پوانی که گرفته لااقل دل زن رو قرص میکنه و مرد رو لااقل مجبور میکنه که مواظب کارهاش باشه
از قدیم گفتن گل خور گل خوریش رو ول نمیکنه مردی که حرض بپره مغزش اشکال داره و درست بشو هم نیست مگر اینکه تحدیدی پشتش باشه ایران هم هست دیگه قانون که حمایتی نمیکنه
بهش فرصت دفاع از خودش بده ..شاید جریاناتی هست که مکالمه ضبط کرده..اگه توجیه شد یه فرصت دیگه بهش بده...زمونه ی بدی شده خدا لعنت کنه زنایی و که دورو بر مرد متاهل میپلکن کثافتاااااااااااااا
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
اگه دوسش نداره بهتره از هم جدا بشن
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
2706