2737
2734
عنوان

لگد زدن و کلافگی در خواب

3196 بازدید | 6 پست
سلام به همه...

مامانای عزیز من یه پسر 21 ماهه دارم که با اینکه یکماهی میشه از شیر شب گرفتمش اما کیفیت خوابش بهتر نشده... شب شام میخوره و یه وعده شیر کامل اما از ساعت 3 تا 6 صبح انقدر غلت میزنه و بیدار میشه و میخوابه و ناله میکنه و نق میزنه و لگد میزنه و به تشک پا میکوبه که ما هیچ شبی خواب کاملی نداشتیم..
از دندونش هم نیست، یعنی هنوز عادت به شیر شبش ترکش نشده؟ فقط وقتی پشتش رو میمالم آروم میشه...
انقدر کلافه است و بد خواب که نمیتونم اتاقش رو جدا کنم، چون اگه بفهمه ما کنارش نیستیم قشقرق میکنه...
شما مورد مشابه یا تجربه ای ندارید؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید که شدیداً مستأصل بدخوابیش هستیم...
نمیدونم مامان کوچولو... آخه اگه غذای سبک هم بخوره یا حتی نخوره هم همین غر زدنهاش رو ادامه میده...
هرچی که هست به شدت کلافمون کرده، دیگه حتی یوقتایی همسرم میره اتاق دیگه ای میخوابه.. میخوایم جداش کنیم اما اینجوری نمیشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی الهی چه باحال
خدا از این بی خوابیها نصیب ماهم بکنه
ایشالا
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2728
نیلیا جان
پسر من 23 ماهه است و من تازگی از شیر گرفتمش. اوایل این طور بود و کم کم بهتر شد. چند تا کا رتاثیر داره
اولین بار که بیدار میشه بهش یک کم آب میدم. تقریبا بعدش خوب میخوابه
اگر مجددا بیدار بشه دستشو میگیرم توی دستم و یا خودش دستشو میذاره روی صورتم. این جوری هم آروم میخوابه

اگر این دو کار رو نکنم میشه عین این تعریفهایی که میکنی. فکر می کنم شیر براش یک وابستگی عاطفی بوده که باید جاشو با چیزهایی مثل لمس کردن پرکنیم.
عمر دو بایست در این روزگار
مرسی لیلا جون، منم فکر میکنم قضیه اون وابستگیه و احساس امنیتیه که از حضور ما براش ایجاد میشه...
آب که در طول شب نمیخوره اصلاً، ولی فکر کنم باید تحمل کنم شاید یکی دو ماه دیگه عادت کنه...