2737
2734
سلام دوستان
خیلی داغونم نمیدونم چرا یکهو ضربانش از بین رفت ، اولش با یه ترشح شروع شد خیلی کم بعد زیاد تر شد به دکترم زنگ زدم گفت اشکالی نداره عادیه البته نمیدونم چرا از همون اول بهم گفته بود استراحت مطلق ، بعد از یک شب ترشحم تبدیل شد به خونریزی ولی کم رنگ ترسیدم ولی دکترم فقط روزای فرد بود داشتم دیوونه می شدم دیدم واقعا داره جدی میشه داره بیشتر میشه رفتم سونوگرافی ان تی گفت بچت سالمه و 3 روز دیگه سه ماهت تموم میشه صدای قلبشو شنیدم ، به خدا خودم شنیدم داشت میزد گفت لازمه برای خونریزیم برم بیمارستان گفت برو رفت معاینم کرد گفت شاید سقط بشه قاطی کردم و برگشتم خونه درد شکمم شروع شد مثل درد زایمان فرداش زنگ زدم دکترم گفت استراحت مطلق کن تا سه روز استراحت کردم ولی با درد شدید داشتم داغون می شدم صبح که از خواب بیدار شدم حالت تحوع داشتم آخه اصلا ویار نداشتم مادرم شک کرد و گفت بریم سونو بده رفتم ولی کاش نمیرفتم بهم گفت دیگه ضربان نداره دیوونه شدم 5 جای دیگه هم رفتم ولی باز همونو گفتن باورم نمیشدم خودم صداشو شنیدم خودم
اصلا نگفتن بهم چرا ولی مجبور شدم با قرص دفعش کنم هنوزم نمیدونم چرا هنوز تو شوکم که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای خیلی ها پیش میاد باداری اوله ؟؟؟ خیلی ها بارداری اول بدون هیچ دلیلی این اتفاق می افته بارداری بعد نی نی سالمی خواهی داشت انشاالله
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2740
عزیزم الان چون تازه سقط کردی فعلا داغی و بیقراری میکنی یه مدت که بگذره حالت خوب میشه و باهاش کنار میای.منم اوایل اینجوری بودم ولی بعدش کم کم خوب شدم.البته با کمک دوستان توی تاپیک تجربیات شیرین پس از سقط
تو اون تاپیک همه شرایطشون مثل همه و همه با هم همدردیم.خیلی بهم روحیه میده اونجا.دوست داشتی توهم بیا عزیزم
منم 2 تا سقط بی دلیل داشتم.انشالله خدا یه نینی سالم و صالح نصیب زندگیتون کنه.الهی امین.

این بچه به صلاحت نبود.اگه سالم بود میموند.

شادی جون به من گفتن بد شانسی.نمیدونم چی بگم والا.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2706