2733
2739
سلام
من 12 روزه که سه تا نی نی گلمو توی هفته 22 ازدست دادم چون فشار به رحمم آوردن و دهانه رحمم رو 3 سانت باز کرده بودن
الان ازتون می خوان واسه تقویت کردن بعد از سقط و تغذیه و اینکه دوباره به قبل برگردم هر کس می تونه کمک کنه و اینکه ایا می تونم دوباره باردار بشم و چی کار کنم رحمم دوباره حالت قبل رو داشته باشه و اینکه از نظر روحی خیلی به هم ریخته هستم
مرسی خانوما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم
چرا نتونی دوباره باردار بشی , وقتی یه بار باردار شدی حتما خدا دوباره جاشونو توی دلت پرمیکنه, منم تقریبا دو هفته هست که نینیمو از دست دادم و الان دارم به آینده فکر میکنم, یه دکتر خوب برو و بهش اعتماد کن , برای تقویت خودتم بهتره اول از لحاظ روانی خودتو بسازی و غذاهای مقوی مصرف کنی
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
2728
2740
سلام دیانا جون
خوبی
خیلی برات ناراحت شدم
تازه همین هفته گذشته من تو وبلاگ قشنگت داشتم خاطراتت رو می خوندم
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
عزیزم متاسفم،چی شد که اینطوری شد،دکی مگه برات استراحت ننوشته بود
کلومفین مصرف کردی ‏۳تا شد
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
من خواهرم 3 قلو داشت سرکلاژ کرد
الان بچهاش 8 سالشونه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
معلومه که دوباره باردار میشی ولی با تتجربیات بیشتر
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2706