2733
2734
عنوان

****من سه تا نی نی گلمو سقط کردم می شه کمکم کنید*****

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 21 پست
سلام دیانا جون
خیلی متاسف شدم وقتی شنیدم !

نگران نباش و همیشه تسلیم خواسته خدا باش !

وقتی طبیعی میتونی باردار بشی اونم سه قلو این چه حرفیه ان شااله به زودی دوباره باردار میشی و میای خبر خوشحالی رو به ما میدی !
خیلی خیلی مواظب خودت باش و غصه نخور !
سلام دیانا جون خیلی ناراحت شدم این خبرو شنیدم
ولی مطمئن باش قسمت بوده و نا امید نباش
حتما با یه مشاور یا روانشناس صحبت کن
ضربه سنگینی بود واست مواظب خودت باش و امیدوار باش
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیانای عزیزم ما همه دوستات هستیم که تو کلوپ مامان های بهمنی با هم عضو بودیم ....
امروز همه از جریان تو با خبر شدیم و کلی همراه با تو غصه خوردیم ... ما همه به خاطر شرایط مشترکمون درکت می کنیم عزیزم ....
از خدای مهربون می خوام که حالا که این مشکل بزرگ برات پیش اومده قدرت و تحمل و صبر لازم رو برات فراهم کنه ...
فعلا به چیزی فکر نکن بزار یکم با این قضیه کنار بیای بعد کم کم بقیه مسائل درست می شه گلم ...
برات بهترین ها رو آرزو می کنم................. بوسسسسسسسسسسسسسسس
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
2731
سلام عزیزم .
واقعا نمیدونم چی بگم وقتی امروز از بچه های تاپیک این خبر رو شنیدم شوکه شدم منم چند روز پیش داشتم وبلاگت رو میخوندم و دیدم که نوشته بودی رفتی سونوی سلامت جنین ..........
عزیزم برای دوقلو ها اکثرا سرکلاژ میکنن توی سونوی اولی که انجام میدن طول سرویکس رو اندازه میگیرن و اگه کوتاه باشه میگن باید سرکلاژ کنی حتی برای یکدونه ولی بیشتر دکترها برای دوقلو رو حتی اگه طول سرویکس خوب باشه سرکلاژ میکنند شما که دیگه سه قلو بودی به نظرم حتما باید اینکار رو برات میکرد ...
خانمی مطمئن باش انشالله به زودی خدا جاش رو برات پر میکنه و صاحب نی نی های سالم و ناز میشی .خیلی مواظب خودت باشه و حسابی خودت رو تقویت کن تا به زودی بتونی دوباره اقدام کنی........
دیانای نازنینم ...واقعا" متاسفم ... انقدر که نمیدونم چی بگم ، چون قبول دارم که خیلی سخته ... عزیزم تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که برات دعا کنم تا مهربون یار آرامش و صبر گذروندن این روزها رو بهت بده و توانی دوباره برای اینکه در زمانی مناسب دوباره مامان فرشته های خدا باشی ... مطمئنم همونطوری که قبلا" هم همه دوستان با هم و برای هم دعا میکردیم اینبار هم خدای مهربون دستمون رو میگیره ...
گلم مطمئن باش با تقویت دوباره خودت چه روحی و چه جسمی به وضعیت مناسب بر میگردی و هیچ دلیلی وجود نداره که به شک بیفتی که مادر میشی دوباره یا نه ، مطمئنا" میشی گلم و از همین الان یادت باشه که هیچ دلیلی وجود نداره که این اتفاق تکرار بشه
توکل به خدا و مصلحتش ...منتظرم هر روز بهتر از دیروز باشی ... همه ما دوستانت تو کلوپ همراه توئیم و بیادت ...
مهربون یار همیشگی , شکرررر....چقدر دیدن این سه فرشته نازنین کنار همسر مهربونم لذت بخشه....می پرستمت
الهی بمیرم برای قلب شکستت.....منم پارسال یه همچین روزایی بود که دختر گلمو تو 21هفته از دست دادم بخاطر سرکلاژنکردن....عزیزم حتما دوباره باردار میشی!
عین یه خانومه زائو دکتر به مامانه من گفت باید بهش برسی...کاچی بخوره...تا ده روز چیزای گرم بخوره...کمرتو محکم ببند...
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!