2737
2734
پسر من از اول تولد تا 4 یا 5 ماهگی تو یه گهواره نزدیک تخت خودمون میخوابید ولی از زمانیکه که اون گهواره دیگه جای کافی واسه راحت خوابیدنش نداشت دیگه اومد تو تخت خودمون خوابید بعد از مدت کوتاهی که حرکتش تو خواب بیشتر شد و تا جاش تنگ میشد گریه میکرد همسری بیچاره علی رغم میل من مجبور شد زمین بخوابه حالا بخاطر همین مشکل تقریبا از 10 ماهگیش تخت خواب خودشو اوردیم کنار تخت خواب خودمون که بعد از اینکه خوابید بزارمش توی اون و همسری بتونه بیاد پیش خودم بخوابه اما هنوز بعد از 2 ماه حاضر نیست توی اون بخوابه و توی خواب به محض اینکه لای چشاشو باز کنه و ببینه از من دوره گریه میکنه و مجبورم میکنه دوباره بیارمش پیش خودم

حالا دلم میخواد بدونم بقیه چه کار میکنم نمیخوام این وضعیت ادامه پیدا کنه که بعد ها هم تو جدا کردن جای خوابش از خودمون مشکل پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید.
همین روش خوبه کم کم عادت می کنه به تختش
اگه می تونی یه مدت تختشو بچسبون به تخت خودتون یعنی نردشو بردار و کاملا هم سطح تخت خودتون کن
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
عزیزم منم دقیقا همین حالتم ... با این تفاوت که اگه پسرم 10 بار هم بیدار بشه بخواد بیاد پیشه من بعد از اینکه خوابید دوباره میزارم سره جاش . شمام این کارو بکن . عدت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من پسرم رو از ابتدا گذاشتم تو تختش بعد از 6 ماهگی هم تختش رو گذاشتم تو اتاق خودش و الانم که 15 ماهشه هنوز تو اتاق خودش میخوابه
اما شما به نظر من پرهام کوچولو رو طی روز بذار داخل تختش که بازی کنه و خودتونم همون نزدیک رو تختتون باش و بعد اگه طی روز هم خوابید بذار تو تخت بخوابه اما شبها هم همون کاری که تارا جون گفتن انجام بده
خانمی 1هفته بیخوابی ارزش داره تا این شرایط تموم شه چون ادامه این وضعیت هم برای خودتون بده و هم نی نی عادت میکنه و بعد از چند ماه از اتاق خودتونم ببرش و بذار تو اتاق خودش بخوابه
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
2742
پسر من نزدیک 4 سالشه تختشو گذاشتم کنار تخت خودمون اوایل نردشو برمی داشتم ولی الان دوباره گذاشتمش منم دلم می خواد تختشو ببرم تو اتاق خودش ولی نگرانم آخه پسر من خیلی بد خوابه میترسم نصف شب بلند شه و خدای نکرده طوریش بشه.البته پسرم خیلی بهم وابسته است تو بغلم میخوابه دیشب حالم خوب نبود سرما خورده بودم کلی باهاش دعوا کردم و اشکشو درآوردم تا ازم جدا شد.
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
میدونید دوست جونیا من چون شاغلم واز صبح تا 3 بعد ازظهر پیش نینیم نیستم میترسم نکنه نیاز داشته باشه به اینکه حداقل شب نزدیک من باشه نمیخوام استرس بگیره طفلی اینه که یه کم دست به عصام و دلم نمیاد اصرار کنم
نظر شما چیه؟/