2737
2734
عنوان

هیچکس...حتی1 نفر هم جوابمو نداد

915 بازدید | 30 پست
اینو پرسیده بودم:

من 31 سال دارم....قدم 170 و وزنم 66 کیلو...
خظوط کنار لبم خیلی عمیق شده و خیلی زشت و پیر شده ام
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

حالا کسی 1 کرم خوب یا راه گیاهی را نمیشناسه؟؟؟
نازیلا جونم دکتر پوست راه درمانته ما که نمیتونیم چیزی بگیم احیانا از تبریز نیستی؟
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم جواب دادم دکتر بهترین راهه درمانه چون مطمئنه و این که بیشتر به پوستت با تجویزای الکی اسیب نمی رسونی
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2728
2740
یه کاربری به نام ایلدیز هست که اینارو میدونه میتونی توی تبادل نظرها پستاشو پیدا کنی و واسش پیغام بذاری .
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
همین خان ایلدیز چند روز پیش یه نسخه داده بودن در مورد یه گیاهی که یکی از خانمها رفته بود تهیه کرده بود بعد که اورده بود خونه وقتی رنده کرده بود پوست دستش کاملا سوخته بود بعد که تو نت زدیم دیدم این گیاه کاملا سمی هستش و مصارفش برا دفع موش خیلی خوب بوده نه پوست سر
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2706