2733
2734
ابرو لیفت کنم یا چشو بلفارو کنم؟

نمیدونم اخه یکی از اشناها بلفا کرد چشماش خیلی خشک و گود شده میگ بعضی وقتا درد میگیره البته پنجاه سالش بود و خیلی پف پلک داشت شایدم جای خوب نرفته خاستی بری یجای خوب برو قشنگ هزینه کن و تحقیق کن درمورد دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه خیلیم نرماله حساس شدی. بلفارو الان مد شده 5 سال پیش یا 5 سال دیگه انجام میدادی مسخرت میکردن. بذار ...

اخه ابرو و چشمام تو هم رفته.مدم نباشه.خوب نیس

و اینکه یه فیبروز طبیعی ابرو خیلی خوبه ن کلفت باشه نه نازک و حالت لیفت هم نباشه خیلی چون الان مد نیس ...

از فیبروز و اینا میترسم ولی بلدم طبیعی با مداد پر کنم

ممنون ک کمک میکنی خودم خیلی سردرگمم همم الکی میگن خوبه قیافت

2740
اره تاثیر داره اگ میترسی یا نمیخای هزینه کنی ماساژ پشت پلک انجام بده اونم خوبه زمان بره ولی خب نتیجع ...

اهان حتما

میخام هزینه کنم یه دکتر عالی پیدا کردم برا ۶ ماه دیگ نوبت میده میخام تا پشیمون نشدم کارو جمع کنم  

از فیبروز و اینا میترسم ولی بلدم طبیعی با مداد پر کنم ممنون ک کمک میکنی خودم خیلی سردرگمم همم الکی ...

قیافت خوبه ولی خب بهترم میتونی باشی من دماغم افتضاح بود گوشتی همه میگفتن ب چهرت میاد الان ک عمل کردم همه میکن چ خوب ک عمل کردی خودمم حالمم بهتر شد

خاهر من از فیبروز میترسی چجوری میخای بلفا کنی فیبروز اصن ترس نداره ولی خب ببین چی دوس داری اونو انجام بده ولی خب چهرتو زیاد دستکاری نکن طبیعی باش ولی زیبا 

قیافت خوبه ولی خب بهترم میتونی باشی من دماغم افتضاح بود گوشتی همه میگفتن ب چهرت میاد الان ک عمل کردم ...

فیبروز کجا برم کارش خوب باشه؟

بعد رنگش عوض نشه و پس نزنه؟

قیافت خوبه ولی خب بهترم میتونی باشی من دماغم افتضاح بود گوشتی همه میگفتن ب چهرت میاد الان ک عمل کردم ...

اره فقط این محدوده چشمامو درست کنم اوکی میشم 

2706