2737
2739
عنوان

علایم دتدون درآوردن چیه؟

558 بازدید | 7 پست
مامانای عزیز کوروش من 8 ماهشه و چند وقته خیلی بی قراری میکنه.بردمش دکتر گفتند سرما خورده و آنتی بیوتیک براش تجویز کردند اما بعد از 10 روز بهتر نشده یعنی چشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دینا من که از شش ماهگی بیقرار بود و نیق میزد بعضی بچه‌ها تب می‌کنند و بعضی اسهال میگیرند بعضیها هم علائمی‌ مثل سرماخوردگی‌ دارند و در نهایت رو لثه شون سفید میشه در بعضی کودکان این روند سریع اتفاق میفته ولی‌ در دینا من که فقط نیق میزد و برای هشت دندونش فقط یک بار به مدت سه روز تب کرد و یکبار هم اسهال گرفت اولین دندونش در نه‌ ماهگی بیرون زد یعنی‌ برای اولیش چهار ماه درد کشید الان هم یک سال و نیم دارد و همان هشت دندون را دارد کلا تو پروسه بچه داری از شش ماه به بعد باید به نیق بچه عادت کنی‌ چون بیشتر برای دندون هستش به شب بیداری ....امیدوارم کوچولو شما بی‌ دردسر دندوناش رو در بیاره و زیاد اذیت نشه

من به دخترم آنتی بیوتیک تا حالا ندادم ولی‌ دیدم بعضی‌ها هم از آنتی بیوتیک اسهال میگیرند با دکترت در این مورد مشورت کن
2742
البته دختر منم بی قرار بود همه اینها را دکتر چک کرد عفونت ادراری داشت البته بی اشتها هم بود برای دندونش هم ژل دندون کین داد
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .
2740