2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ناهار باید برنج بزاری دیگه ... زرشک پلو با مرغ . خورشت قیمه . سآلاد و ماست و نوشیدنی . دسر هم یه چیزه شیرین بزار مثل مسقطی زعفرونی یا دسر پان اسپانیا . ژله بیشتر واسه شام خوبه . دسر شارلوت هم خوبه. البته ما چون ترک هستیم من همیشه مربا هم میزارم سر سفره .
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
ناهار که سالاد ماکارونی نمیزارن
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2740
خوب سالاد ماکارونی هم بزار اما کنارش برنج هم بزار باز اگه شام بود یه چیزی اما ناهار معمولا برنج بهتره بازم سلیقه مهموناته دیگه
توش هویچ بخار پز ، فلفل دلمه ، خیار شور ، ذرت ، کالباس و ماکارانی میزنم و باسس مایونز و ماست و کمی آب لیمو و نمک و فلفل و روغن زیتون همه رو قاطی می کنم میزارم یخچال یه روز که بمونه مزش عالی می شه
2706