2752
2734

عزیزم شما شما برا جای جوش گود شده و منافذتون سابسیژن و فرکشنال و سی او دو کردین . جای اسکدرجوشا چتدر درصد پر شد ؟ منافذتون چطور؟ کوچیک تر شد یا تعدادش کمتر شد ؟

بعد همه میگن تارای تهاجمی مث اینا برگشت داره و خودشون انجام داده بودن اینطوری میگفتن مال شما هم جای جوش و منافذتون ک رفته بود برگشت ؟

عزیزم شما شما برا جای جوش گود شده و منافذتون سابسیژن و فرکشنال و سی او دو کردین . جای اسکدرجوشا چتدر ...

حدود ۸۰ ۹۰ درصد بهتر شد و دیگه هم برنگشت خدارو شکر.بدن تا بدن فرق داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما شما برا جای جوش گود شده و منافذتون سابسیژن و فرکشنال و سی او دو کردین . جای اسکدرجوشا چتدر ...

البته برای من بیشتر حالت لک داشت و چنتا سوراخ جوش که لکا کامل رفتن منافذم کوچیکتر شدن.ولی خب من به سرعت برای درمان اقدام کردم موقعی که رفتم اسکارها تازه بودن برای همین نتیجه گرفتم .یه عده فاصله طولانی میندازن و بعد سراغ درمان میرن که متاسفانه نتایج خوبی نمیگیرن یا برمیگرده 

2731
حدود ۸۰ ۹۰ درصد بهتر شد و دیگه هم برنگشت خدارو شکر.بدن تا بدن فرق داره

خداروشکر عزیزم عوارضی مثل شل شدن پوست نداشت ؟ چند ماهه که دگ کلا کارای تهاجمی و کیلینیکی نکردید ؟ میخوام بدونم چقدر از روش گذشته ؟  و اینکه پیش کدوم دکتر رفتید کدوم شهرید

البته برای من بیشتر حالت لک داشت و چنتا سوراخ جوش که لکا کامل رفتن منافذم کوچیکتر شدن.ولی خب من به س ...

مال من لک نیس اسکار ریزه جوشه در حد منافذ بازه جاش 

مثل این عکسه

مال شما چحوری بود اندازه اسکار گود جوش ها بیشترازاین عکس یا کمتر ؟

خداروشکر عزیزم عوارضی مثل شل شدن پوست نداشت ؟ چند ماهه که دگ کلا کارای تهاجمی و کیلینیکی نکردید ؟ می ...

نه ولی پوستم حساس تر از قبل شد.حدود یک ساله هیچکار نکردم.تهران پیش دکتر غیبی 

مال من لک نیس اسکار ریزه جوشه در حد منافذ بازه جاش  مثل این عکسه  مال شما چحوری بود اندا ...

عزیزم شما خیلی بیشتر منافذ دارین تا جای جوش.مال من بیشتر جای جوش بود

2740
مال من لک نیس اسکار ریزه جوشه در حد منافذ بازه جاش  مثل این عکسه  مال شما چحوری بود اندا ...

ولی من جای شما بودم با تجربه الانم نمیرفتم اینکارای کلینیکی رو بکنم.درسته پوستم بهتر از قبل شد ولی الان بعضی وقتا انقد حساس میشه راحت جوش میزنه انگار سددفاعی پوستم اسیب دیده کیفیت پوستم اومده پایین کلا.یه روتین خوب داشته باشین پوستتون بنظرم مشکلی نداره بیشتر پوست پرتقالی هستین شما خیلی ها اینجورن دوست منم اینجوریه خیلی راحت یه پرایمر میزنه و روش میکاپ میکنه.با لیزر احتمال داره مورد شما برگرده دوباره.تو نت بزنین جای جوش فرورفته شدید  و چنتا عکس ببینین ازشون اون افراد باید تن به اینکار بدن و عوارضشو به نتیجش بپذیرن 

نه ولی پوستم حساس تر از قبل شد.حدود یک ساله هیچکار نکردم.تهران پیش دکتر غیبی 

عزیزم منم تهرانم ادرس و شماره دکترتو میدی 

راضی هستی از کار دکترت ؟ وقت میداره 

اخلاقش خوبه میشه باهاش صحبت کرد ؟

بعضی  دکترا باانسبت پاچه مینیر ی سوال بپرسی 

ولی من جای شما بودم با تجربه الانم نمیرفتم اینکارای کلینیکی رو بکنم.درسته پوستم بهتر از قبل شد ولی ا ...

عه حالا من دودوره ۶ ماهه ینی یکسال لایه بردار میزدم همینجوریشم سددفاعیم ضعیف شده اصلا خودم منافذ و جای جوشای کمی فرورفتمو بخاطر همون لایه بردار میدونم . 

گلم ینی منظورت اینه منافذم برمیگرده یا جای جوشا ؟ 

والا خودمم انقد عوارض شنیدم ازش مثل شل شدن پوست و پیری پوستو برگشت دوباره جای جوشا  ک میترسم برم.  ولی حس میکنم ظاهر پوستمو بد کرده . بعد فقط موقع ارایش ن کلا میخوام صاف بشه .حالا شنیدم خوردن کلاژن بعد چندماه تاحدودی صاف میکنه جاشون ولی اونم متاسفانه شدیدا جوش زا هست .شاید دوباره رفتم دکتر برا جوشا دارو ک داد حوشام کنتترل شد کلازنم شروع کردم . شمام اگ خواستی امتحان کن البته اگر مستعد جوش نیستی . کلاژن خوردین تابحال براجای فرورفته ؟