2737
2739

برخلاف بقیه تاپیک ها واقعا نیاز دارم قضاوتم کنید من بیشتر مشکلات خودمونو از سمت همسرم میبینم اما خودش میگه تو داری ایجاد مشکل میکنی و مقصری و کوتاهی میکنی 

اولا که بگم نه ساله ازدواج کردیم دوتا بچه هم دارم ۲ و ۶ ساله 

من ۳۱ و همسرم ۳۲ سالشه 

مشکل اینجاست که من فکر میکنم همسرم تو خیلی از مسوولیت هایی که داره کوتاهی میکنه من همه کارهای بچه هارو انجام میدم خودش راحت و بی دردسر زندگیشو میکنه از سرکار میاد لم میده فیلم و خوردن و بعدم سر ساعت خواب 

منم نیاز به توضیح نیست از صبح تا شب تا خوابوندن بچه ها بعضی وقتا به خیلی کارای شخصیم هم نمیرسم 

همسرم توقع داره یک شب در میون برنامه داشته باشیم من مقاومت میکنم میگم بیا کارهایی که من انجام میدم رو شما انجام بده اگه اخر شب اونم یه شب در میون جونی برات بمونه حالا هر شب اصلا برنامه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اصل مشکل اینجاست که بارها و بارها جلوی بچه ها شوخی جنسی میکنه من خیلی حساسم به این کار هم کلامی هم عملی 

من گفتم تا دست ازین کارات برنداری من دیگه نمیخوام برنامه داشته باشیم 

حس میکنم همه روز در حال تحریک خودشه که اخر شب برنامهداشته بلشیم 

واقعا ازش خسته شدم 

گفتم مراعات کن که منم مراعات تو رو کنم میگه عواقب کارتو میبینی 

2728
خوش بحالت من شوهرم هفته ای یه بار میاد

عزیزم هر دو صورتش خیلی خیلی بده دیگه لذتی نمیمونه

من حس میکنم وسیله لذت بردن همسرم هستم که همیشهراضی باشه پس من چی

2740
متاسفانه اکثر مردایی که همسرشون خونه داره فکر میکنن خانم دائم داره تو خونه استراحت میکنه.منم همینم ت ...

😂😂😂😂😂😂

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
حالا اصل مشکل اینجاست که بارها و بارها جلوی بچه ها شوخی جنسی میکنه من خیلی حساسم به این کار هم کلامی ...

شوهرمنم هرشب رابطه میخوادمن مقاومت میکنم نزدیک به سه ساله ازدواج کزدیم بچه هم نداریم ازبس دائم باهام شوخی جنسی میکنه دلم ازرابطه رفته

دقیقا شوخی جنسی در چه حد

کلامی و عملی من مرتب مجبورم بحث رو بکشم سمت دیگه که بچه هانشنون مگه بزرگ کردن و تربیتکردنشون فقطوظیفه منه

میگه هر شب بیا اینجوری نمیکنم باج گیریکنه که بخواد اخلاق رو مراعات کنه؟ اتفاقا من بیشتر سر لج میفتم 

متاسفانه مردا ارضای نیازشون رو وظیفه همسرشون میدونن و خیلیاشون فکر میکنن در صورتی ک پاسخ داده نشه میتونن خیانت کنن ب نظرم شما سعی کن تو نزدیکتون بیشتر جنبه احساسی و عشق رو مدنظرتون قراربدین و روی اون کار کنین حتما براتون شیرین تر میشه یک شب درمیون زیاد نیس ک اینقد شاکی هستی معمولا عدم درک طرفین باعث  سردی تو روابط جنسی میشه 

آینده به کسانی تعلق دارد ک زیبایی، رویاهایشان را باور دارند.
2706