2733
2734
من فردا وقت لیپوماتیک دارم البته من تهران نیستم. ولی دکتر از تهران میاد به اسم دکتر پارسا. شناختی داری ازش

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ظاهرا روش جدید لیپولیزه که کانولای اون بصورت سه بعدی عمل می کنه و وقتی به رگ ها می خوره حرکتش متوقف می شه. من دستگاهش رو توی مطب دکتر باریک بین دیدم و برای پهلوهای من گفت 4 تومان می گیره. ولی خیلی مرددم . بخصوص که پوست شکمم خیلی شله واگه بعد از پهلو بخوام شکمم رو انجام بدم می ترسم بدتر شه. نمی دوننممممممممممممم
2738

سلام 

لیپوماتیک تکنولوژی جدید و بدون خطری هست و به هیچ وجه عوارض لیپوساکشن رو نداره.

واسه اینکه بیشتر با این تکنولوژی آشنا بشید به سایت دکتر سلطانی سر بزنید مقالات مفیدی داره و اینکه کلی نمونه کار داره که به نظر من فوق العاده است.

سلام دوستان.من و دوتا از همکلاسیام یه کلینیک انجام دادیم خیلی  عالی بودن.قیمتشون که از چندجایی که رفته بودم مناسب تر بود.حتما وقت داشتین یه مشاوره پیششون برید.ضرر نداره.برید اونجا  خودتون متوجه میشید.شمارشون  09107580208 این بوده

سلام.عمل لیپوماتیک جوریه که چندجا مشاوره کنید هر جا که فکر میکنید بهتره انجام بدید.من این عملو پارسال انجام دادم قبلش چند جا مشاوره کردم.از مشاوره میفهمید کجا خوبه.من الان انجام دادم راضیم.چند از آشناهم هم انحام دادن خدارو شکر راضی بودن.من جایی که انجام دادم شمارشون 09101872181 بود.شماره کلینیکو الان خونه نستم ندارم.مشاوره که رایگانه رفتن ضرر نداره

بمن خودم تو کلینیک پوست انجام دادم عالی بود خیلی هم راضی بودم به همه هم توصیه میکنم انجام بدن هر ناحیه رو 2.5 گرفت ازم اگه حال دارین چک و چونه بزنین تخفیف هم میده شماره مشاورشه:

09905886158