2737
2739

صبح که بیدار شدم حس بویایی وچشایی نداشتم  چند شبه بدن درد دارم وحالت سرماخوردگی و زیاد عطسه می کنن ولی تب نداشتم و سرفه ندارم

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره از عوارضه سرماخوردگیه منم چند بار اینجوری شدم

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
2742
خدایی نکرده نمیخام نگرانتون کنم ولی یه پزشکی میگفتن شاید علامت کرونای خفیف باشه البته فعلا فقط احتما ...

کرونای خفیف یعنی احتیاج به دکتر نیست

منم۳هفته پیش کامل ازدست دادم 

الان۸۰درصدبوهارومتوجه میشم

کم کم خوب میشه

شباهم بینیم کیپ میشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
منم۳هفته پیش کامل ازدست دادم  الان۸۰درصدبوهارومتوجه میشم کم کم خوب میشه شباهم بینیم کیپ میشه

اره منم شبا بینیم کیپ میشه

من الان نزدیک سه هفته ست ندارم!!

منم دقیقا قبلش سرما خوردم و بعدش جس بویایی و چشاییمو از دست دادم 

طبق آماری ک از پیج یه دکتر دیدم حدود۱۸۰۰یا ۱۸۰۰۰ نفر به این مرض مبتلا شدن

بیشتر هم تو شهرای تهران و قم و گیلان

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱
منم۳هفته پیش کامل ازدست دادم  الان۸۰درصدبوهارومتوجه میشم کم کم خوب میشه شباهم بینیم کیپ میشه

کاری خاصی کردی ک خوب شد؟یا خود ب خود خوب شدی

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱
و من از دوتا دکتر شنیدم ک ممکنه کرونا باشه ولی خفیفه و اصلا نگران نباش خاله منم گرفت بعد سه هفته بو ...

اگه اون باشه تازه خوبه تایه مدت دربرابرش ایمن میشی😔البته رعایت کنی مث قبل نترسی فقط زندگی نمیکنیم دم عیدی من جاخوابم از همه جداس ظرف غذاولیوان جدا بقیم سالمن امااصلارعایت نمیکنن نون میگیرن میخورن پول میدن برانون میوه بااب خالی میشورن تازه توخط قرمزم هستیم کاش طوریشون نشه منم بااینازندگی میکنم اصاب نمونده برام کسی راه حلی داره؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706