2733
2734
عنوان

اونایی که تو حدس زدن جنسیت نی نی واردن...بگین ماله من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 131224 بازدید | 146 پست

سلام برای منم حدس بزنید

تنبل شدم پاهام سرد سرده

پوستم خشکه.

اخلاقم بهترهم شده.هفته دوازده ام ولی هیچ حرکتی حس نکردم.

ادرارم از قبل بارداری روشن تر شده.

تندی و تیزی دوست دارم.

هوس چایی میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام برای منم حدس بزنید تنبل شدم پاهام سرد سرده پوستم خشکه. اخلاقم بهترهم شده.هفته دوازده ام ولی ...

نمیدونم نی نی ات چیه ولی صد در صد جنسیتش با نی نی من که اونم نمیدونم چیه فرق میکنه 🤣🤣 چون من کاملا برعکس توام ... قبل باردایروزی ۵ لیوان چای و چای سبز و دمنوش میخوردم تو ظل گرما .... الان چای میبینم حالم بد میشه

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2731

سلام خانوما من یه دختر8ماهه دارم ک باردارشدم جنسیتش خیلی برام مهم بود توی7هفته رفتم یه ازمایش ژنتیک دادمو فهمیدیم نینیم پسره..اگه کسی براش خیلی مهمه که زود بفهمه نینیش چیه راه خوبیه

سلام خانوما من یه دختر8ماهه دارم ک باردارشدم جنسیتش خیلی برام مهم بود توی7هفته رفتم یه ازمایش ژنتیک ...

تورو خدا میشه زود جواب بدی   من الان هفت هفته یک روزمه  یعنی میتونم برم ازمایش؟کجا ازمایش رفتی؟

کسی میدونه جنسیت بچه من چیه   خیلی تشنم میشه  الان اول هفت هفتم  قبل بارداری عاشق شیرینی بودم ده تا باید میخوردم تا ول میکردم الان یکی دوتا بیشتر میلم نمیکشه  یکم عصبی شدم اعصابم ضعیف شده. سرگیجه دارم  پوست صورتم قبلا خشک بود الان تقریبا چرب شده  غذارو حتما باید نمک بزنم بعد بخورم  عاشق قرمه سبزی ترش شدم  .شیرموز خیلی دوست دارم.تازگی ها خیلی داغ میشم.

2738

من ک انقد این تاپیکارو خوندم حسابی گیج شده بودم از طرفی م مطمئن بودم طبق علائم نی نی م پسره ولی وقتی رفتم سونو گفت دختره فهمیدم تمام علائم از ی آدم ب آدم دیگ فرق میکنه

تا مادرم بـ ڪام من از تربتــ تو ریختــ دیوانه ے تـو بودم و دیوانـه تـر شدم❤
ماریا نینیت. دخمله بچه ها باید سنی رو که حامله شدین به اضافه عدد ماه تولدتون کنین اگه زوج بشه نینی پ ...

يني من تو سن١٩ سالگي باردارم و متولد ١.٥.١٣٧٨ هستم جمع ١٩و٥ ميشه ٢٤ ني نيم پسره يني😐😂

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.
سنت و ماه تولدتو بگو؟ واسه هرکی حساب کردم درسته البته اگه مطمعنی درسته چون بعضی پدر مادرا دیر واسه ب ...

میشه واسه منو بگی متولد ۷۵  اذرماهیم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
عزیزم من زنداییم حاملس یه دختر و ی پسر داره و این سومیشه و عیدی ک اصلا سونو جنسیت نرفته بود همه دیگه ...

مال من پررررنگ بود دختر شد. این سری باردارم کمرنگه. اصلا به این چیزها نیست تو بدن هر کسی فرق داره. اجیمم رنگ سینش روشن بود تیره نبود پسر بود

2706