2733
2734
عنوان

اونایی که تو حدس زدن جنسیت نی نی واردن...بگین ماله من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 130694 بازدید | 146 پست

سلام عزیزم،من خانم دکتر ملک رو انتخاب کردم برای مراقبتهای بارداری و زایمانم، ایشون واقعا با حوصله و عالی هستن، کل مدت بستریم تو بیمارستان واسه زایمان بالا سرم بود، ورزش تخصصی لگن می داد بهم، انرژی مثبت ، اصن یادم رفته بود استرس زایمان رو، خیلی راضی بودم از زایمانم با ایشون، اگه تهران میتونی زایمان کنی حتما با ایشون زایمانتو بردار ، چه سزارین ، چه طبیعی ، واقعا خدا خیرش بده، انقد عالی بود که من تجربه شیرین زایمانم رو کل عمرم مدیون ایشونم و به همه معرفیش می کنم . همه از زایمان می ترسن ولی دکتر ملک زایمان رو شیرین ترین تجربه زندگی من کرد. موبایل مطبش واسه هماهنگی مریض ها 09216601638

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. نی نیه منم حدس بزنین:

تقریبا با قبل بارداریم فرقی ندارم
نه ویار، نه تهوع، نه ناله، نه ناز کردن
عین قبل همه کارامو خودم میکنم، کارای خونه، دکتر
تا الان فقط دو بار احساس تهوع داشتم، اونم صبح مسواک زدنی
هیچ وزنی اضافه نکردم
اوایل یکم خسته و خوابالو بودم که اونم رفع شده 🙄

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
2731
دوستان من نی نیم پسره وتقریبا همه ی علایم دخترپسربودنو نقض کردم ضربان قلبش163بودکه میگن بالای 140دخت ...

خواهر من بچش پسره.الان پنجمین ماه بارداریش تموم شده و حدود ۱۱ کیلو فقط تا الان چاق شده

2740
سنت و ماه تولدتو بگو؟ واسه هرکی حساب کردم درسته البته اگه مطمعنی درسته چون بعضی پدر مادرا دیر واسه ب ...

سلام گلم خوبی؟چطوری حساب میکنید؟

میشه مال منم بگید؟

تازه دو سه روزه فهمیدم باردارم خیلی ذهنم درگیر جنسیتش شده 

متولد ۲۸/۱۰/۶۹ هستم