2733
2739
سلام من یه دختر 4ساله دارم که از پارسال نیمه وقت میره مهد و مشکلی نداشت حالا برام کار پیدا شده و میخوام تمام وقتش کنم از اونجا یه هفته وقت گرفتم تا دخترم عادت کنه از شنبه یه ساعت یه ساعت دیرتر دارم میرم دنبالش تا کم کم عادت کنه.تا دیروز ظاهرا مشکلی نداشت ولیییییییییییی موقع نهار گریه میکنه و میگه من اونجا غذا نمیخورم حالا از امروز صبح مشکل دوتا شد میگه من اصصلا دیگه نمیخوام برم مهد
تو رو خدا کسایی که تجربه ای دارن یا روانشتاسی خوندن بهم کمک کنن خیلی بهم ریختم.وقتم هم داره میگذره از طرفی نمخوام خاطره بد واسش باشه و زوری بره و تو روحیش اثر بزاره
تورو خدا کمکم کنین:(((((
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ستاره جان شاید چون دیر گذاشتیش به همین دلیله ، من شاغلم دو تا پسر هامو از 7 ماهگی گذاشتم یکیش 3 سال و 9 ماهشه یکیش هم 15 ماهشه اما خدا رو شکر مشکلی نداشتم تا حالا عاشق مهد رفتن هستن ، صبح ها زودتر از ما بیدار میشن بازی میکنن با هم تا من و پدرشون آماده شیم ببریمشون اما دیدم بچه هایی که گریه میکنن میان و خیلی بیتاب هستن خانواده هاشون میگن تازه داره میاد عادت نمیکنه ، ایشالا عادت میکنه

اگر زندگی آن جشن باشکوهی نیست که انتظارش را داشتی تا میتوانی زیبا برقص.
2740
ناراحت نکن خودتو ولی قبول دارم سختتته می دونم چی می کشیییییییییییییی
منم الان که دخترم کلاس دومه دیروز یاد روزی که دخترم دنبال من می دویید تا از مهد فرار کنه افتادم خیلی ناراحت شدم اما چاره ای نیسسس
جاییکه میتوانی با سکوت حرف بزنی ، بر پایه های لغزان واژه ها تکیه نکن
درمورد مهدش پرس و جو کردی ؟ مهد خوب گذاشتی ؟ الکی که یه مهد معروف و معتبر نمیشه ، حتما یه سری فاکتورهایی داره که خوب معرفی میشه ستاره جان

اگر زندگی آن جشن باشکوهی نیست که انتظارش را داشتی تا میتوانی زیبا برقص.