2733
2734
عنوان

به نظرتون مردا دوست دارن زنشون از خواب پاشن باهاشون صبخانه بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 70 پست

آره خیلیییی

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک بنده خدایی تعریف میکرد زنش اینجوری بوده رفته یکیو صیغه کرده صبحانه هاشو اون براش درست میکرده😂😂

یعنی تا این حد براشون مهمه؟ مادرشوهرم همیشه صبح زود بیدار میشه به پدرشوهرم صبحانه میده ..شوهرم خیلی مامانشو دوست داره خد ا میدونه تو دلش چقد منو مقایسه کرده

صد در صد خودت مرد بودی دوست نداشتی؟؟ منم یه مدت بود تنبلیم میومد بیدار نمیشدم،باز چندوقته هرطور شد ...

وای مرد و زن هم نداره ها همه همینن دخترا هم همینجوری دوست دارن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731

بله امرروز  همسرم گفت صبحانه تو خونه با همسر یه چیز دیگه اس😁

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
2740
حال داری پاشو نداری پا نشو  از خودت نزن از سلامتت نزن تو زندگی  کم کم میشه وظیفه ت بعد م ...

اون آقا هم داره از خودش و سلامتیش میزنه صبح زود میره سرکار بخاطر رفاه خونوادش یه صبحونه درست کردن چیزی نیست پنج دقیقه ای امادس بعد رفتنش میتونه دوباره خانوم بره بخوابه

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄

ببخشید صبحانه اماده کردن یعنی چی؟

من خودم یه تیکه پنیر ومربا و نون از یخچال برمیدارم به عنوان صبحانه میخورم یعنی هیمنه صبحانه اماده کردن؟

من مجردم 

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/

من ۶ بیدار میشم صبحونه شو آماده میکنم باهم میخوریم واسه سرکارشم خوراکی میزارم .. بعضی وقتا تو بالکن میمونم تا بره یا میرم درب رو باز میکنم براش ماشین رو میبره ۱۰ تا صلوات میفرستم فوووووت میکنم پشت سرش بره منم میام خونه

💔منیش یه روژی دورانی داشتیم 💔