2733
2739
عنوان

کی از کیست و تخمدان و ...سردرمیاره؟

7766 بازدید | 17 پست
سلام مامانا. راستش من بعد بچه دومم درست حسابی پریود نمی شم و یه دفعه میشم در حد لکه و بعد از 2 ماه و یا چند ماه دوباره و خلاصه به هم ریخته نظمم حسابی.
رفتم سونو ج این بود:
"تخمدان راست به ابعاد 38 *37 میلی متر دارای یک کیست ساده بدیامتر 30 میلیمتر است. تخمدان چپ هم به ابعاد 24*18 میلیمتر نرماله."
بعدش رفتم دکتر و بعد از 10 روز دارو دوباره رفتم سونو نتیجه این بود:
"ضخامت دو لایه اندمتر 3میلیمتر است، تخمدان راست به ابعاد 32*23 میلی و چپ 33*20 است. هر دو در محدوده طبیعی اند و دارای فولیکول های متعدد کوچکتر از 7 میلیمتر در پریفری به نفع درجاتی از تغییرات پی سی ا دی می باشد."
حالا دکترم نیست و نمی فهمم این جواب یعنی چی؟
کی تجربه مشابه داشته یا سر درمیاره؟
الانم چن ماهیه پری نشدم باز.
سوالت بذار اینجا......بهت جواب میده

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=117035&PostID=19144452#19144452
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
یعنی شما یه کسی 3سانتی داشتی که باعث شده بود تخمدانت بزرگ بشه
بعداز دارو اون کیست بزرگترت ازبین رفته ولی
فولیکولای ریز و متعدد داری
یعنی پلی کیستیک هستی
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما یه کسی 3سانتی داشتی که باعث شده بود تخمدانت بزرگ بشه
یعنی پلی کیستیک هستی
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
2728
یعنی شما یه کیست 3سانتی داشتی که باعث شده بود تخمدانت بزرگ بشه
یعنی پلی کیستیک هستی
تو سونو دومت نوشته فولیکول کوچیکتر 7 میلیمتر واسه من اینطوری بود دکتر بهم قرص داد منظم شدم فکر کنم تنبلی تخمدان که فولیکول بالغ نشده چون اگه فولیکول بالغ باشه یا پری میشی یا حامله
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2740
2706