2733
2734
عنوان

متخصص خوب اطفال....کمک.....

3453 بازدید | 11 پست
سلام خانومها من یک پسر نه ماهه دارم دنبال یک دکتر خوب و حاذق میگردم....پسرم خیلی شیطونه وزنش کمه...تا 4 ماهگی زیر نظر دکتر فتحی بود که واقعا خدا خیرش بده..ولی متاسفانه اقای دکترببمار شدن و ما اواره...پیش باستانی زاده که خیلی تعریف میکنند بردم که واقعا چی بگم....اصلا ازش راضی نبودم ...پسرم رفلکس معده داره و ایشون اصلا نفهمید البته اونموقع ما خودمون هم نمیدونستیم..پیش دکتر میر عرب که مطب دکتر فتحی معرفی کرده بودهم بردم ..اونم که.....بردمش پیش دکتر مدنی تو یوسف اباد ازمایش و سونو داد متوجه شدیم رفلکس معده داره..دکتر مدنی خیلی دکتر حاذقیه ولی برای چکاپ ماهانه اصلا خوب نیست....ما سعادت اباد هستیم ..شما رابه خدا اگر دکتر نی نی تون خوبه وراضی هستید به من معرفیش کنید.....ممنون میشم......
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
دکتر ارسطو امامی
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دکتر محمدحسین بهزاد مقدم ما سالهاست که میشناسیمش. نزدیک ۲۰ سال. الان رئیس بخش کودکان بیمارستان عرفان و میلاده. مطبش هم یه کوچه پایین تر از بیمارستان عرفانه. راستش اصلا دلم نمیخواد تبلیغشو بکنم سرش شلوغ بشه. ولی خودم میدونم دکتر نداشتن چقدر سخته. الان دربدر دکتر برای ختنه پسرمم. درکت میکنم.
2740
baran 1389 ممنونم شما خودتون رفتید پیشش...راض هستید؟ میشه شماره تماسش را بهم بدی؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
دکتر پسر من منوچهر مهدوی.مطبش امیرآباده.کارگر شمالی.خیلی ازش راضیم.

خانومی کارش فقط تغذیه هست یا نه برای همه مشکلات  بچه ها؟

پسر من خلی بد غذا و بذ اشتهاست و کبود وزن داره خیلی نگرانم دنبال یه دکتر عالی هستم در این زمینه

روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.