2733
2734
عنوان

تصمیم سختی باید بگیرم

55 بازدید | 33 پست
سلام دوستای گلم من یه پسر دو سال و نیمه دارم الان هم دوماهه باردارم من و همسرم هردو فوق لیسانس دانشگاه دولتی داریم و به غیر از تحصیلات تخصص های دیگه ای هم داریم مخصوصا همسرم الان چهار ساله که داریم دنبال کار میگردیم دیگه جایی نمونده که سر نزده باشیم البته من دیگه به خاطر بچه ها کشیدم کنار ولی بنده خدا همسرم خیلی اذیت شد هرچند ماه یه جا کار میکنه کارهایی که هیچ فرقی با بیگاری و حمالی نداره با حقوق های زیر 1 میلیون و بدون بیمه زندگیمون سخت میگذره احساس می‌کنم هیچ آینده ای نداریم اینجا خیلی وقته به مهاجرت فکر میکنیم حالا با یه نفر اشنا شدیم که میتونه ویزای اروپا برامون بگیره ازونور هم بریم کانادا یا امریکا خیلی دلهره دارم اصلا نمیدونم چی در انتظارمونه زندگیمون بهتر میشه یا بدتر چند شبه خواب ندارم از فکر و خیال چیکار کنم؟ کسی هست با وجود بچه مهاجرت کرده باشه؟ تروخدا شما جای من بودید چه کار می کردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی وخ بچه روسقط نکنیاکسی ک دندون داده نونشم میده امیدت ب خداباشه اینجابهتره توغربت میخای چکارکنی اخه بچه هات بافرهنگ اونجابزرگ میشن بنظرم ارزششونداره
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2740
به نظرم که اشناتون خالی بسته الان شرایط مهاجرت خیلی سخته اونم خانوادگی صاف برس اروپا بعدم امریکا؟ ذهنتو مشغول رویا نکن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
خیلی ها مثل شما این مشکل رو دارن، اینجا حداقل کس وکارت هستن،ااونجابرا کسی خوبه که پولدار باشه یا پذیرش دانشگاه گرفته باشه و بورس شده باشه، به نظرم شوهرت برای دکترا لولای کنه اگه کسی بورس قبولش کرد برید هم خرجی دارید هم زندگی اون ور رو مقایسه کینید دوست داشتید و کار پیدا کردید می نومید نخواستید بر میگردید با مدرک دکترا شرایط شوهرت فرق میکنه
2706