2733
2734
پسرم 16 ماهس خیلی باید براش وقت بزارم/کارای خونه غذا درست کردن هم یک طرف /نق زدن پسر برای دندوناش و همه اینا خستم کرده و عصبی

از طرفی شوشو هر وقت که تعطیلی باشه بیشتر میره رو اعصاب قبلا دائم پای کامپیوتر بود الان راهتر شده دراز میکشه و تبلت و بغل میکنه و ولشم نمی کنه تااا...........

دوس دارم وقتی خونس به ما توجه کنه کمک کنه اصلا همش میگه چشم و یادش میره و بیخیاله

ظهر ناهار خوردیم با پسرم رفتم حمام اقا چسبیده بود به تبلتش نکرده بود حاضریا رو یا بقیه غذارو بزاره تو یخچال/بهش گفتم عقلت نرسید؟گفت نه و کلی خندید

منم عصبیییییییی/همه کارا با منه بیچارس

واقعا که
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
روشنک جون مردا اکثرا همین جوری هستن. من نی نیم ٣ ماهشه. شوشو برای این که خودش راحت باشه منو همش می فرسته خونه مامانم.
خداجون مرسی بابت همه داشته ها و نداشته هام.آرزومند خنده های ته دلی برای همه هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاره با این که خونه خودم که هستم سعی می کنم کارامو مدیریت کنم بازم بعضی اوقات واقعا کم می یارم.
خداجون مرسی بابت همه داشته ها و نداشته هام.آرزومند خنده های ته دلی برای همه هستم.
2728
اما تو خونه مادرم اصلا از این خبرا نیست. پدرم و برادرم اینقدر کمک مامانم می کنند.
آخی چه سخت...خوب همش بهش کار بده توضیح بده چکار کنه چکار نکنه...راحتش نذار
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
دقیقا منم همین طوریه شوهرم
دیگه الان که ماه رمضونه ترکونده والا

همش یا پای کامپیوتره یا خوابه یا تی وی

حالت دیگه ایی نداره

منم به نشانه اعتراض میخوام سحری نذارم
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف