2737
2739
عنوان

اونایی که بچه کوچیک دارن

191 بازدید | 16 پست

من دوتا بچه کوچیک دارم اسباب بازی تو خونه م جمع نمیشه

هرچی جمع میکنم بی فایده 

شما چطور؟

شما جمع میکنید ؟

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیزم تربیت کودک که میگن همینه دیگه.شما باید از همون اول بهشون یاد میدادی هروسیله رو که بازی میکنه بعدش جمع کنه بذاره سرجاش برو سراغ اسباب بازی جدید.من دخترم اصلا ریخت و پاش نمیکنه.چون بهش آموزش دادم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من یه دونه دارم ۱۸ ماهه کارت حیوانات داره  تا میبینه دارم جمع میکنم عصبانی میشه میاد از دستم میگیره میپاشه تو هوا   بقیه وسایلشم همش رو زمینه   حلاصه نگم از خونم که بازار شامه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740
خب عزیزم تربیت کودک که میگن همینه دیگه.شما باید از همون اول بهشون یاد میدادی هروسیله رو که بازی میکن ...

خوش به حالت

من بچه م اون که یکساله شه خیلی میریزه

خوش به حالت من بچه م اون که یکساله شه خیلی میریزه

یکم حوصله به خرج بده کم کم بهش آموزش بده شاید ی چند هفته خسته بشی هی اون بریزه هی بهش با خنده بگی بیا باهم جمع کنیم اما بعدش یاد میگیره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

یه چادرمسافرتی کوچیک براش بگیر اسباب بازیاشو توی اون بذار

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
یه چادرمسافرتی کوچیک براش بگیر اسباب بازیاشو توی اون بذار

داره اینقدر توش میریزه که پاره شده چون سنگین شده پسرم کشیده اونو

2706