2733
2739
خواهرشوهرم برا بار دوم ای وی اف کرده 15روز باید بخوابه بعد از بده که نی نی داره یا نه/میگن مشکل از شو.هرشه ضعیفه

چندبار میشه این کارو کرد؟جایی شنیدم 3بار انجام بشه جواب نده باید روشای دیگرو امتحان کرد اره؟

کسی که ای وی اف میکنه چقد باید استراحت کنه؟؟؟؟؟ خیلی حساسه فقط دراز بکشه
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
بهتره که فقط آرامش داشته باشه استرس از هر چیزی بدتره من خودم یک بار ivf کردم و دوهفته استراحت مطلق کردم ولی نشد بعد خیلی ها را دیدم که اصلا استراحت نکردن و نتیجه گرفتن پس به استراحت نیست البته خوب احتیاط شرط عقله ولی تجربه به من ثابت کرده استرس برا بارداری سمه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم پسرم 5 سالش هست و بار سوم باردار شدم بار اول شد ولی بعداز 4 هقته افتاد
بار دوم خودم فهمیدم تزریق جای درستی نبود
و بار سوم که باموفقیت بودش

دومی هم طبیعی
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2738
مامان سام سمین

خدا نکهشو داره /بوووووووس

مشکل از همسر بود؟روزی چندتا امپول میزدین؟قبل و بعداز عمل؟عوارض نداره؟
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
مشکل از شوهرم بود و من ایران انجام ندادم احتمالا دارو ها با هم فرق میکنه ولی روزی یک امپول در ناحیه شکمم خودم تزیق میکردم و خود چند تا قرص هم میخوردم
هیچ عوارضی هم نداره وقتی تخمک ها رو برمیدارن اینجا 3 روز بعد دوباره 3 تا از بهترین ها رو که بارور کردن میزارن سر جاش
و 2 هفته باید صبر کرد که ببین گرفته یا نه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .