2733
2739
عنوان

خواستگار قدیمی!!!!

1535 بازدید | 16 پست
من 5 ساله ازدواج کردم.....تو دوره دانشجویی یکی از هکلاسیهام عاشق و کشته مرده من بود(البته اینجوری که خودش می گفت)انصافا خیلی هم

پسر خوبی بود...اما من هم بچه بودم هم میخواستم ناز کنم هر چی اومد ورفت بهش گفتم نه!!!!گفتم تو به چه جراتی اومدی خواستگاری

منو.....اونم رفت ویه سال بعد از عروسی من عقد کرد......تازگیها هم عروسی کرده...الان دو سه شبه مرتب خوابش رو میبینم.....تو خواب به هم

علاقه داریم..ومثل اون دوران تو خواب هم دلم براش می تپه.......اما در واقعیت اصلا اینجوری نیست به خدا...من زندگیمو خیلی دوست دارم وعاشق شوهرم هستم ویه تار موی گندیده شوشوی گلم رو به هزار تا مثه اون نمیدم واصلا به اون خواستگار سمج قدیمی فکر هم

نمیکنم...ولی علت این خوابها رو هم نمی دونم؟؟؟؟؟یعنی اون هنوز تو فکر منه؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان 4 ساله اصلا ندیدمش فقط از دوستای مشترکمون با خبر میشم ازش......ولی تو خوابم همه حرکات وقیافه وحالاتش رو عین واقعیش میبینم.....می گن وقتی خواب یکی رو میبینی یا تو به اون فر می کنی یا اون....یعنی تو فکر مه هنوز؟؟؟؟همش میگم نکنه از زن وزندگیش راضی نیست که تو خواب هم دنبالمه.......خدا کنه خوشبخت باشه
یکتا جان
اگر به خوابت بها بدی و بعدش هم بهش فکر کنی بازم همون شیطون همش آزارت میده
بعد خواب سعی کن سر خودتو گرم کنی تا از سرت بیرون بره
با یه تفریح سالم وخوش گذرونی با همسرت

از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست نیمه جانیست، در این فاصله قربان شما...
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
2740
میدونم چی میگی

فقط سعی کن بیخیالش بشی
به دوستات هم بگو تا مدتها بهت خبری ازش ندن
بیخبری بهت کمک میکنه راحت تر باهاش کنار بیای

راست میگی قاصدک جون.....ولی نمیدونم چرا همش دوست دارم خبری ازش بگیرم...راجع به زندگیش...خوشبخته یا نه؟؟؟؟وقتی اومد خواستگاریم وبهش گفتن نه...گفت تا ابد با هر کی ازدواج کنه به یاد منه......گفت تو خیالش من زن اول واخر زندگیشم........حالا همش می ترسم خوشبخت نباشه.........
ببین مردا خیلی زود از یادشون میره
این ما زنها هستیم که همه چی به وضوح تو ذهنمون میمونه
این رو خیلی از مردها هم میگن
منم از خیلیا شنیدم
یه بار هم یه روانشناس گفت
پس من احساس میکنم فط تو از حالش میپرسی و اون شاید فقط تو رو به عنوان یکی از رفقای دانشگاه به یاد بیاره همین!!
باور نداری از خودش بپرس !(بعید میدونم موقعیتش باشه)
با حرفات موافقم...ولی علت این که اینقد اون بیاد توخوابم چیه؟؟؟؟؟علت ابراز علاقه اش چیه؟؟؟؟؟بدبختی این که بعد از خوابم تا چند روز بهش فکر میکنم ووجدانم از فکر کردن بهش ناراحته...
نمیدونم چی بگم
اما من همون شیطون میدونم که میخواد روابط تو و همسرت رو خراب کنه !!

عزیزم باید برم
امیدوارم که زود تر مشکلت حل شه
تو هم تمام سعیتو بکن
2706