2737
2739
من دو تا دختر دارم.یه کلاس دومی یکی هم امسال میره کلاس اول.11 سال هم سابقه کار دارم.ولی دلم می خواد امسال کارم رو ول کنم.هم خودم خسته شده هم دلم برای بچه هام خیییییییلی می سوزه.همه میگن حیفه ولی خودم فکر می کنم سرمایه من بچه هام هستن.دیگه کار بیرون بسه از این به بعد به اونا بیشتر برسم.ولی راستش تردید هم دارم.همه میگن پشیمون میشی برای همین خواستم نظر دوستای خوبی که در این زمینه تجربه دارن رو بدونم.ممنون.
اجازه هست خانمها

( کلوپ مخصوص بانوان) لباس زیر ********** صبر کنید ادرس یادتون نره

http://tanposh22.blogfa.com/ این وبلاگ

این هم ادرس کلوپ http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20996 (محبت کنید تشریف بیارید)

ببخشید مزاحم شدم با اجازتون
تاپیک لباسای خوشگل بچگونه من                              http://www.ninisite.com/discussion/topic/1361928/%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%A7-%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AC%D9%85%D9%84-%D8%A8%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87?postId=43669745
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه هات که بزرگ شدن. من کارمو بخاطر یه سری شرایط رها کردم البته از تهران خارج شدیم ولی الان خیلی دلم کار می خواد نمی خوام به شرایط قبلم برگردم ولی خیلی دارم تلاش می کنم برگردم سر کار. یه جورایی اعتماد بنفسم رو از دست دادم خیلی سرخورده شدم. به نظرم این کار رو نکن برنامه ریزیت رو تغییر بده. چون تو خونه هر چی هم کار کنی بازم کار هست و حوصله ات هم سر می ره. تازه بچه هایی که مادراشون شاغلند موفقتر هستن.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
2742
عزیزم خوب خوبه که سعی کن هر روز غذای سخت درست نکنی بعضی از عصرها رو به جای غذا درست کردن با بچه هات برو بیرون..تو درساشون کمک کن باهاشون حرف بزن..حتی بازی کن..ولی کارت حیفه 11 سال کم نیستا..چشم رو هم بزاری بچه هات بزرگتر شدن و اونوقت تو باید بشینی تو خونه به نظرم با یه برنامه ریزی دقیق میتونی بیشتر در کنارشون باشی..به هر حال اونا هم که صبح تا ظهر مدرسه هستن..
خدایا..تنهامون نزار...بلند میشیم به امید تو.
2740
تا دو و نیم که خیلی خوبه. من تا 5 بودم. یه جنبه دیگه رو هم ببین که وقتی بچه هات بزرگتر می شن و می خوای یه چیزی واسشون بخری اگه گرون هم باشه بهت فشار نمی یاد و می تونی جوابگو باشی. اون حس اعتماد به نفسشو فراموش نکن. حتی تو خانواده هم یه جور دیگه به آدم نگاه می کنن. اگه کارتو دوست داری و درآمدش خوبه رهاش نکن.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
من هم به خاطر شرایط بعد از ازدواجم سر کار نرفتم . خیلی پشیمونم . تازه فقط 5 سال سابقه داشتم . به نظر من بزرگترین اشتباهه زندگیتونه که بعد 11 سال سابقه بشینی خونه . مطمئن باشید که حسرت از دست دادن شغلتون رو میخورید .
2706