2733
2734

میگن باید مرد همیشه احساس قدرتش حفظ بشه

بهش بگو به پول نیاز دادی و ازش بخوا ک بده

نگو باید خودش بفهمه، تو ب زبون بیار 

من واقعا نمی‌فهمم چطور اخهههههه ، خب عزت نفس خانم ها چی ؟ اون باید بفهمل و بده

لطفا فقط خانمای باسیاست جواب بدن🥰

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شماره حساب کارت بهش میدی هر ماه این مقدار برات واریز کنه،  پول مدیریت داشته باشه، آنقدر برای خودت آنقدر برای همسرت آنقدر برای خونه و زندگی

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2740

ببین مستقیم نباید بگی 

مثلا من خودم توی حرفام یهو میگم وای یه مانتو دیدم فلان قیمت هستش خیییلی خوشگله خیلی دلم میخواد بگیرمش 

یا میریم بیرون میگم بیا حالا یه نگاهی به این لباس ها هم بندازیم شاید مناسب بود و خریدیم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

اتفاقا تو این جامعه الان من میگم زن هم باید یکم قدرت داشته باشه تو مسائل مالی که مرده فک‌نکنه چه کار شاقی داره میکنه 

در عین اینکه عشق و علاقه تو خونه بسازه و زندگی رو حفظ کنه باید یکمی هم قدرت دست زن باشه

2706