2737
2734
عنوان

لکه های سفید رنگ روی بدن دخترم

3265 بازدید | 18 پست
دوستان گلم لکه های سفید رنگی روی بدن دخترم از 1 ماهگی داره که الان 5 ماهشه هنوز نرفته به نظر شما اگه تجربه دارید چیه ؟؟
خیلی نگرانم .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه خال باشه
روی بدن پسر من هم از بدو تولد تا حالا که هفت سالشه دو تا لکه سفید بوده به خیلی از دکترها نشون دادم به غیر از یکی که گفت ممکنه لک و پیس باشه بقیه گفتن خال سفید هست
اجازه... ! اشک سه حرف ندارد ... ، اشک خیلی حرف دارد!!!
2742
شارونا جان آخه چرا لک و پیس ؟ مگه از یک بچه 5 ماهه می شه انتطار لک و پیس داشت ؟

روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2740
یعنی اگه لکه پیسی هم باشه رفع می شه ؟؟؟

دختر من هم روی باسنشه . و یکی هم روی بازوشه .
چند روز پیش پزشک شبکه سلامت در باره لکه سفید گفت یه نوع قارچه معمولا گرما و تعریق تشدیدش میکنه باید شامپوی ضد قارچ استفاده بشه حتی برای پیشگیری باید شامپو رو به بدن بمالی بعد 10دقیقه بشوریش
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706